Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Görkorit vennék, de fogalmam...

Wolwex kérdése:

Görkorit vennék, de fogalmam sincs mit keresek!?

Figyelt kérdés
Jelenleg városa használatra vennék, de később át akarok vele térni freestyle-ra vagy akár az ugra-bugrálós részre. Olvasgattam utána, de nem tudom mi lenne jó nekem. Egy agresszív korival mennyire lehet haladni? Mármint tényleg nagyon rossz, vele csak úgy simán korizni? Nem túl hosszú távra gondolok olyan 6-7 km. Vagy vegyek sima fitness-t aztán ha megunom, akkor agresszív?
2012. márc. 19. 18:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Agresszív korit csak arra érdemes venni, amire kitalálták. Városban hosszútávon nem jó. Én a helyedben egyenlőre vennék egy nem csúcskategóriás fitnesz korit, de nem is a leggagyibbat,mert azután meg korizni se lesz kedved! Aztán meglátod mit szeretnél később.
2012. márc. 19. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!