Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Görkorit vennék, mire kell...

Görkorit vennék, mire kell odafigyelnem?

Figyelt kérdés

Zselés kerekű görkorcsolyát szeretnék venni. Ha használtan venném, akkor mit kell rajta figyelni hogy jó legyen és kb mennyibe kerül? Van esetleg valami fontos dolog, amire érdemes odafigyelnem a választásnál?

Előre is köszönöm :)


2010. júl. 5. 16:53
 1/1 anonim válasza:
én 2 éve 6000 Ftért vettem egy görkorit, nem versenykori, mivel csak hobbyszinten korizok, elég volt ez is. semmiképpen ne vegyél olyan korit, ami valamennyire is nagy a lábadra! (3 éve a bokámból porcok koptak és inak nyúltak meg emiatt:D) nekem pl koriból kb. 1-2 számmal kisebb kellett. próbáld fel, mindig elég erősre húzd meg és ha tudod próbáld is ki mielőtt megveszed. ha használtan veszed arra is figyelj, hogy ne legyenek nagyon elkopva a kerekek, mert az nem ér semmit.
2010. júl. 9. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!