Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Agresszív görkorisok! Milyen...

Agresszív görkorisok! Milyen korit ajánlotok kezdéshez?

Figyelt kérdés
Lehetőleg olyan válaszoljon aki tényleg ért is hozzá, és van tapasztalata...előre is köszönöm..:)
2012. márc. 25. 11:33
 1/6 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne!
2012. márc. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

Nekem egy XFact "INLINE-SKATING" egysoros görkorcsolyám van.

És még kezdő vagyok. Egyébként 1 órával ezelőtt volt meg a 6. görkorcsolyázásom, és elég élvezetes volt!

2012. márc. 27. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
én nem találok ettől a gyártótól semmilyen aggresszív korit :/
2012. márc. 27. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Nekem egy salomon st original típusú agressive görim van, nagyon kényelmes, és könnyü vele csúszni, mert viszonylag széles plétje van. Salomont csak ajánlani tudom. Kezdésnek tökéletes. Vagy esetleg Rollerblade, USD. Ha USD görit veszel, esetleg újonan, és netről rendeled,mindenképp rendelj hozzá kerekeket, mer az USD kerék ki bír fél órát. Salomon kerekeket ajánlom! :)
2012. ápr. 2. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:

Amelyik szimpatikus lényeg hogy olcsó legyen !

Nem éri meg kidobni 60-70 rongyot hogy a végén azt mond hogy bocs ez mégse tetszik...

Ha nem végleges a lábméreted javaslom az xsjado modelleket azt tudod állítani és csak 2 méret van belőle "M, L"

Ami úgy olcsó kori és hozzá tudsz jutni az országban újonnan az az USD Realm kezdésnek szenvedni vele tökéletes , csak vigyázz mert egyedi talpméretezése van és nem emlékszem már pontosan de ugytudom hogy 3 számmal nagyobbat kell rendelni hogy jó legyen pl 42-es lábra 45-ös kori kell! De ez nem biztos hogy így van lehet hogy minuszba kell 3 szám nézz utána ha esetleg ilyet szeretnél !

2013. febr. 23. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Ja és nemtudom hogy az előző kommentelőnek milyen USD kerekei voltak de biztos nem mai darabok lehetnek!

Nekem az EVO kerekeim kibírtak 2 nyarat és még mindig futnának ha nem cseréltem volna le Eulogy-ra !!

Szerintem az USD a legmegbízhatóbb kori

2013. febr. 23. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!