Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen fajta gördeszka a...

Milyen fajta gördeszka a legjobb csak kezdő trükkökhöz illetve guruláshoz amin biztosan meg lehet tanulni az alapokat?

Figyelt kérdés

van egy deszkám, csak nem merek rajta nagyon ugrálni, mert félek h összetörik alattam. Valami olyasmi kellene ha tudtok, ami olcsó, de megbízható, azért van neve. Ha valaki tud, akkor külön-külön alkatrészekből összerakva is jó lenne . Pölö milyen lap, milyen csapágy, milyen kerék, milyen felfüggesztés. Hol vannak ilyen boltok budapesten?

Előre is köszi ha segítetek! :)



2012. márc. 28. 21:47
 1/2 anonim ***** válasza:
Én a Decathlonban vettem Oxelo deszkát, 12 ezerért, gurulni meg tudtam rajta tanulni, eddig a "leglátványosabb" amit meg tudtam vele csinálni hogy előrefele megfordulok (180 revert, asszem ez a neve), többet nem nagyon tudok róla mondani. Kb. egy hónapot deszkáztam vele eddig, ami viszont nagyon gáz, de lehet csak a karbantartás hiánya, hogy a kerék néha hozzáér a laphoz, ami elég életveszélyes xD, és nagyon billeg ide-oda, de lehet csak én nem tudok egyensúlyozni, vagy nincs eléggé meghúzva valamelyik csavar. De ezen kívül semmi gond nincs vele, ha minden igaz valahol olvastam is hogy konkrétan ezzel a deszkával milyen trükköket lehet kivitelezni, de szerintem a nagyon alap dolgokhoz elég. Ami még gáz, hogy nagyon gyerekes minták vannak rajta, holott rendes méretű deszkák.
2012. márc. 31. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Előzőnek mondanám hogy a lengőn lévő nagy csavart ha meghúzod nem ér hozzá a laphoz a kerék.


Ha a pénz nem számít akkor ajánlom valamelyik Tony Hawk Huckjam Series deszkát. Addig amig nem tudsz vele komolyabb trükköket saját összeállítást nem érdemes szerintem csinálni mert ha megunod fölöslegesen dobtad ki rá azt a 40-50ezer forintot.

2012. ápr. 1. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!