Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Mi lehet a baja? Ku*va nehezen...

Mi lehet a baja? Ku*va nehezen forog a kormány?

Figyelt kérdés
Vettem használtam, interneten egy Calafia GT típusú BMX-et amikor ide ért kibontottam és feltűnt, hogy nagyon nehezen lehet elforgatni a kormányt meg a villát....
2012. márc. 29. 21:32
 1/2 pacsi ***** válasza:
első tippem, hogy a csapágyakkal van valami bibi, lehet hogy csak túl szorosra van húzva, vagy valami szemét került bele, vagy nincs rendesen bezsírozva, esetleg ócska csapágygolyó van benne. Ha értesz hozzá és van szerszámod, próbáld meg szétszedni és megnézni mi van vele, ha nem tudod megcsinálni, akkor vidd szervízbe. youtubeon vannak videók, hogy kell szétszedni és összerakni a kormánycsapágyat
2012. márc. 30. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Evvel nekem is gondom akadt, szétszedtem a fejcsőből a csapágyakat, és mikor rakom vissza, ku rvára nehezen forgott a korány, nemtom mi a fenét tehetnék, zsíroztam meg minden de semmi, ötlet?? nagyon sürgős lenne, tiszta ideg vagyok, ezelőtt úgy ment mint a villám, most meg alig forog kettőt és beáll..
2012. nov. 14. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!