Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Valaki parkourozik Székesfehér...

Wadasz kérdése:

Valaki parkourozik Székesfehérváron? És ha igen akkor hol?

Figyelt kérdés
tudnátok mondani egy pár helyet hogy hol lehet Fehérváron parkourozni mert én nemismerem annyira Fehérvárat :D

2012. ápr. 8. 21:03
 1/5 Chruser ***** válasza:

Csak a saját kreativitásodon és képzelőerődön múlik, hogy milyen helyeket találsz. Nincsenek hivatalos helyek, külön területek a parkourhoz, ott gyakorolsz, ahol jónak érzed, ott, ahol szeretnél és tudsz. Persze, vannak olyan helyek, ahol több lehetőség nyílik a gyakorlásra, de az a legjobb ha saját magadnak találod meg az ideális helyeket.

Sok sikert!

2012. máj. 8. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

igen, van egy fiúcsapat, szoktam látni őket :D

16/l

2012. jún. 4. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

első kommentelő: köszi nyitott szemmel fogok járni :)

Második kommentelő: és merefelé szoktak lenni és mikor? :)

2012. okt. 19. 08:45
 4/5 hun58 válasza:
hello enis 14/f vok es mi lenne ha 2 en kialakitanank egy csapatot? irj privit!!
2014. nov. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 tria001 válasza:
Szia. Én magam is parkourozom és szerintem először menj ki egy játszótérre. Szerintem ott lehet a legjobban elkezdeni parkourozni. Figyelj a táplálkozásodra is. És ha lehet mindennap edz egy kicsit. Így lassacskán, de megtanulhatsz parkourozni. Ezzel azt akarom mondani hogy ha követed ezeket a dolgokat akkor bármiből tudsz parkour pályát csinálni! Sok szerencsét!
2017. márc. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!