Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » SOS! 12 éves vagyok és eddig...

SOS! 12 éves vagyok és eddig még körülbelül 2-szer álltam deszkán (mondhatni egész sikeresen, egyszer se estem le :D ) de nem is az a lényeg. Van pár kérdésem. (? )

Figyelt kérdés

- A magasságomtól függ hogy mekkora (hosszúság/magasság) deszka kell? 168 cm vagyok.

-először érdemes olcsóbb deszkát venni? Az olcsóbb mindig rosszabb minőségű?

-Netről rendeljem vagy személyesen menjek el egy boltba? Milyen boltan lehet jókat venni?

-Hogyan tanuljam meg az alapokat? (stabilan menni vele és megállni,kanarodni) Internetről lehet tanulni? milyen oldalakról? Youtube?

Tudom hogy sok kérdésem van de ha válaszolnátok azt nagyon megköszönném, sokat jelent ez nekem. Ha valaki nem tud minden kérdésemre válaszolni, nem baj, ha egy kérdésemre tudsz választ adni az is oké :DD



2012. ápr. 15. 17:33
 1/4 anonim válasza:

1. igen, lábmérettől is

2. igen, általában igen

3. inkább személyesen: www.criminalskate.hu/ zone.hu stb.

4. meglehet youtuberól is, de könnyebb olyan ismerőstől tanulni, aki deszkázik


good luck!

2012. ápr. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
thanks :) de ha 168 cm vok és 37-es a lábam akk mekkora deszka kell?
2012. ápr. 15. 19:05
 3/4 anonim válasza:
ezt a boltban kérdezd, segítenek :D
2012. ápr. 15. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
okés:)
2012. ápr. 15. 20:51

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!