Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Érdemes új gördeszka lapot...

Érdemes új gördeszka lapot vennem? És ha igen milyet?

Figyelt kérdés

Ez az első deszkám, igazából még mindig az alapoknál tartok, még az ollie se sikerül. Manual gyakorlás közben viszont elkopott a tail: [link] meg amúgy se tetszik a deszka mintája, kicsit gyerekes, így gondoltam veszek új lapot.

Viszont nem tudom, hogy egy 12 ezres Oxelo deszka alkatrészei, leginkább a felfüggesztése meddig bírja, így gondoltam arra is, hogy komplett deszkát veszek (egy Cliché-t néztem ki Garage Store-ban) mert árban ugyanott tartok, mintha az új lapomhoz apránként veszek ezt azt.


2012. ápr. 22. 13:09
 1/4 anonim ***** válasza:
miért volna gáz a minta ugyis lefogod csuszkálni ha kicsit fjelödtél. az alja elkopott nem számit sokan deszkáznak ugy hogy fékeznek is a tailel és mindig elkopik. nem cink dolog majd idővel nemfog ug pattanni de nem nagy szám. ez még bő jó arra hogy meg tanulj alap talajtrükköket.. hülye ség lenne kidobni lét feleslegesen.
2012. ápr. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Közben történt egy kis balesetem, és a tail-nél a lap legfelső rétege kb. 10 cm hosszan szétrepedt, nem tudom, így már talán érdemes lenne venni lapot, de mostanában úgyse nagyon fogok gurulni. De amúgy a minta csak akkor kopik le, ha korláton csúszkálok vele nem? Mert amúgy az nem mostanában lesz, ha ilyen tempóban fejlődök. XD
2012. ápr. 28. 13:44
 3/4 anonim ***** válasza:

bármin csuszkálsz kopik a mintha padkán stb. bármin. probáld ki..

amig nem tört el vagy nem reccsent ( tudod a közepe ) addig kár ujat venni. de tetudod

2012. ápr. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
amugy a cliché vacak annyi kessért vehetnél blanket is 6-7 ért vagy korrekt atm et 11 ért. sok klisé kiszáradva van a boltban pár éve vettem még a zone ban egy kiszáradt szar voolt..
2012. ápr. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!