Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ez milyen kúra lenne Konditerm...

Neymar_2 kérdése:

Ez milyen kúra lenne Konditermes edzés mellé?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok 4éve edzek 84kg vagyok az első kúrámat szeretném levezetni és ilyenre gondoltam:

-Enantát: [link]

Hetente 2ampulla 2 injekció 1injekció 250mg heti500mg

4 héten keresztül tehát 8 ampulla 2000mg utána HCG-t szednék hogy visza áljon a hormonháztartásom!


2012. ápr. 26. 20:36
 1/4 anonim ***** válasza:

galenikás depo egész jó ha jó helyről tudod beszerezni!

én magába nem használnám mivel inkáb vizet és erőt hoz sokat nyomhatnál mellé még heti 400mg boldenont úgy sokkal jobb minőségű lenne az izom kúra közben proviront is tolnék az első depo után olyan 3 héttel kezdeném a provit napi 2 szemet, ha már csinálod akkor legyen is látszata

2012. ápr. 26. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
4 éve edzel és már kúrázgatsz... Nem lehetsz valami komoly ember. 4 év alatt a hibátlan étrendet és a gyakorlatok tökéletes kivitelezését sem lehet normálisan elsajátítani, de te már kihoztad a maximumot magadból és már csak a kúra segíthet gondolom... A másik, ha jól sejtem, akkor már a profi debütálásodra készülsz, mert hobbi szinten nagy szükség van kúrára.
2012. ápr. 27. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Nem ez a kérdés
2012. ápr. 27. 14:14
 4/4 anonim ***** válasza:

Ahhoz, hogy valaki eljusson egy profi szintig, vagy csak egy egyszerű hazai kis versenyen is elérjen eredményt, muszáj szteroidhoz nyúlni. Szerinted aki profi, az akkor kezdi az első kúráját amikor már ott áll a színpadon?

El kell fogadni, aki ebben a sportban valamit el akar érni, annak elengedhetetlen a szteroid, már a kezdetektől, vagy legfeljebb 1-2 év edzés után...

2012. ápr. 27. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!