Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ki szedett már zöld danabolt?...

Ki szedett már zöld danabolt? Csak az válaszoljon!

Figyelt kérdés

az hogy a danabol mellé ha napi 4g/tskg fehérje lenne akkor a danabol azt beépíti mindet?

mert ugye gyorsítja a fehérjeszintézist és így több és gyorsabban beépül és regenerálodik.

csak valaki írta nekem hogy a fehérje beépítés szempontjából meg hogy izom jöjjön abban szar a danabol.


2012. máj. 2. 19:35
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
És ha nem válaszol senki, akkor írhatunk mi többiek is?:)
2012. máj. 2. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
de szerintem erre olyan tud válaszolni aki már szedte.
2012. máj. 2. 19:53
 3/19 A kérdező kommentje:

mert hogy valaki azt mondja hogy szar aki nem szedte annak mi értelme.

úgy tudopm ARnold is ilyíent szedett.

2012. máj. 2. 19:53
 4/19 anonim ***** válasza:
ok, akkor nem szólok bele.:)
2012. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

nem fog minden fehérje hasznosulni ebben biztos lehetsz, jobb arányban fog hasznosulni mint normál estben, danabol jó tömeg építő de sajnos a tömeg nagy része víz! A víz a kúra után távozik és a víz alatt lévő minimálisnak mondható új izmod lesz amit nagyon nehéz lesz megtartani de meglehet ha jól vissza állítod kúra után a a hormonrendszered ( ezt a részt sokan elfelejtik) és a táplálkozásod a kúra után is megfelelő lesz!!

A zöld dananbolról annyit hogy inormációim szerint Debrecenben gyártják UGLben és nem tartalmaz 10mg hatóanyagot ebben szinte biztos vagyok ha ilyen szert akarsz szedni akkor inkább La Pharamás Methát keress jobban jársz!


Ha kezdő vagy semmiképp nem ajánlom mert egy jó complex tömegnövelővel és megfelelő étrenddel többet érhetsz el!! Ha haladó vagy és egy kis pluszra vágysz akkor is igen csak el kell gondolkoznod a szer mellékhatásain ugyanis az egészség a legfontosabb ha az nincs semmi nincs!!

2012. máj. 2. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
Hasonlót írtam volna mint gyurma.
2012. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 dirtboy ***** válasza:
ááá nem hiszem hogy más is válaszolhat,csak használó azaz vagy budai,lakatos,orsós stb. vezeték nevűek magyarán tudod akik használják a danabol nevű csodálatos készítményt.
2012. máj. 2. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Böcsületes nevem Kolompár Gyurma Alehándró :D
2012. máj. 2. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 A kérdező kommentje:

és hogy a felszedett tömegnek minnél több része izom és minnél kevesebb része víz legyen arra is akarok szedni egy szert.

egy testépítőtől kérdeztem aki versenyzik.

2012. máj. 2. 19:57
 10/19 anonim ***** válasza:
proviront?
2012. máj. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!