Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A zöld és a narancssárga...

A zöld és a narancssárga Jumbo-ban ugyanazok a szénhidrátok vannak?

Figyelt kérdés
Ajánlották nekem a Jumbo Prof-ot, mert hiányzik egy kis szénhidrát az étrendemből, viszont fehérjém meg van külön, ezért gondoltam a sima Jumbora mert abban kevesebb a fehérje, meg hát olcsóbb is...
2012. jan. 22. 09:32
 1/6 dirtboy ***** válasza:

majdnem ugyanazok,viszont az arány az biztos más

menyi ch hiányzik,és mennyi a testsúlyod?

2012. jan. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Rizs, zabpehely, zabpehelyliszt olcsóbb, hosszú távon kiadósabb. Kb. 70-75% ch tartalommal. Utóbbi mehet fehérjeturmixba (edzés utáni kivételével, abba szőlőcukrot, vagy maltodextrint tegyél).
2012. jan. 22. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

92kg vagyok, 530g ch-t viszek be naponta, fehérjém van külön, ezért az a jobb nekem ha minél kevesebb fehérje van a tömegnövelőbe.

Zabot szoktam keverni napi 3* fehérjébe, de alig bírom már ezt enni meg inni, ezért gondoltam valami más megoldásra.

(Emellé eszem a rizst, húsokat stb, kiszámolva persze mindent, de a gyomrom se nagyon tolerálja ezt a sok kaját, illetve nekem is nehezemre esik ennyit enni, persze ha nincs más megoldás akkor maradok ennél, csak ha van valami jobb ötlet, akkor...)

2012. jan. 22. 11:46
 4/6 A kérdező kommentje:
Jajj bocsánat, első: 130g ch hiányzik. (Magyarul majdnem egy teljes Jumbo adag, mert 200g zabot kiakarok venni a kajámból az kb annyi ch. Igaz, így vinnék be plusz 50g fehérjét, viszont ez annyiból előny is lehet hogy a külön fehérjekiegészítésem tovább tartana.
2012. jan. 22. 11:47
 5/6 dirtboy ***** válasza:

a zab és a rizs a legjobb ch forrás,ha nem akarsz zabot enni akkor nem ismerek olyan tömegnövelőt ami jó lenne,mindegyik gyors és elnyújtott ch-s tömegnövelő tartalmaz zabot,a ződ jumbo pláne,a narancs meg zablisztet.

a két legjobb ch forrásból az egyiket akarod kivenni,amit már csak cukrokkal tudsz pótolni.

ez nem valami jó ötlet szerintem.

ott vannak az MRP-k amik komplett étkezés helyettesítők de azokban is van zab.

szerintem maradj a zabnál,vagy csökkentsd a zabot és emeld a rizst.

2012. jan. 22. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Nem akarom teljesen elhagyni a zabot, ezt írtam is, csak 400g helyett 200at akarok bevinni, és a kieső mennyiséget (kb 130g ch-t) tömegnövelővel pótolni.
2012. jan. 22. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!