Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen harcművészetre, küzdősp...

Milyen harcművészetre, küzdősportra járjak?

Figyelt kérdés

Az érdekelne hogy ha gyors és izmos akarok lenni nem annyira mint egy testépitő hanem pl bruce lee.Olyan sport kéne hogy versenyszinten is tudjam használni ne csak utcára.És-e mellet még gyúrnák otthon az izomzat megsegítségére.11éves vagyok 170 cm 68 kg körül.

Kérdés:

1:Milyen edzéstervet csináljak meg minden nap hogy minden izmot erősitsek?

2:Milyen sportra járjak a gyorsaság eléréséhez ( meg hogy versenyezni is tudjak belőle eredményesen?


2012. máj. 10. 18:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

1.: teljes testes edzés

2.: valami motorsportot ajánlanék, formai vagy motoGP

2012. máj. 10. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
vagy valamelyik drag racing szakág.
2012. máj. 10. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Én ugy értettem hogy gyorsabban ütök,rugok mozgok stb nem érdelnek nagyon ezek a autós,motoros hülyeségek:D
2012. máj. 10. 18:24
 4/22 anonim ***** válasza:
Nekem körülírtad a Bokszot és a Thai-Bokszot.
2012. máj. 10. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
Sportág választása egyénfüggő...ha inkább a kézhasználat vonzz,akkor ökölvívás,ha komplex dolgok(térd könyök) akkor thai-boxot ajánlom!Én mindkettőt csináltam, illetve csinálom,ezért erről a kettőről tudok neked beszélni illetve ajánlani!A gyúrást meg felejtsd el, edzések alatt rengeteg fekvőt, felülést,guggolást,stb fogsz csinálni ezek elegek lesznek...
2012. máj. 10. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:
De a boxtól leszek olyan gyors hogy pl megverjek egy judo-st?
2012. máj. 10. 20:37
 7/22 A kérdező kommentje:
Inkább arra megyek hogy közepes erőségű ütések rugások de gyors vagyok mert pl tesómnál sokkal gyorsabban ütök 1 et üt én addig 3 at és allig gyengébb és idősebb nálam.
2012. máj. 10. 20:39
 8/22 anonim ***** válasza:

a két sportág teljesen más(box és judo),judo-ban nincs ütés és rúgás,dobás technikák,stb...

Amúgy ha van időd akkor ajánlom az ököl vívás-thaibox párost!Thaiboxon inkább a rúgásokkal foglalkoznak,kézzel gyengébbek(sztem),és ha elmész mellette boxolni akkor nagyon jó leszel kézzel is...

2012. máj. 10. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 speakers96 válasza:

11 évesen,saját testsúllyal kezdj 'gyúrni':D

MMA-ketrecharc,nem rossz küzdősport!:D

2012. máj. 10. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Már megint ajánlgatják ezt a szabályrendszert:D Sokkal többre mész azzal amit mondtam...
2012. máj. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!