Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Pitbikot vennék, szerintetek...

Pitbikot vennék, szerintetek milyet érdemes?

Figyelt kérdés

2012. máj. 13. 18:57
 1/7 dirtboy ***** válasza:

nem tudom mennyi pénzed van rá de ha én vennék és lenne rá zsém akkor pitsterpro lxr160at vennék és vennék rá egy xy184-es hengert.

ez így 560-570ezer forint vadi újban de cserébe egy kiváló mechanikájú és bivaly erős gépet kapnál ami még 17-es fogas kerékkel is úgy megy mint a golyó.

egyébként elég erős a gyári 160as blokk is.

2012. máj. 13. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Honda Lifanról mi a vélenyed? meg most ha lifan akkor az bse?
2012. máj. 13. 19:16
 3/7 dirtboy ***** válasza:

nem,tudtommal a hondának nincs koze a pitbike hoz,ez is olyan átverés mint a narancs sárga pitbike ra írják hogy ktm.

semmi köze a ktmnek hozzá csak átverik az embert vele.

bse 150az elég jó kis pit de nekem nem kéne mondjuk olyan.

2012. máj. 13. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


konkrétan erre gondoltam. hátsó fékkel van egy kis gond meg folyik az olaj a hátsó telóba de most lett benne új dugó meg gyűrű stb. szted megéri e a vételt ? Ha, kiviszem a pályára bejáratás után, fogja bírni?

2012. máj. 13. 19:36
 5/7 dirtboy ***** válasza:

én nem venném meg,ez elég alsó kategóriás pit,versenyezni sem érdemes vele.

ilyen árban nem fogsz találni normális pitet.

ez már nem egy rossz pit és van is benne pár okosság ami csak jobbá teszi.

de mint látod nem egy árkategória pedig ez szerintem elég jó árban van.

sajnos kép nincs de biztos jól néz ki kipróbálni meg vétel előtt ki kell mindet.

[link]

2012. máj. 13. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem feltétlenül rossz mert, most néztem ezt amit küldtél abba is lifan blokk van. Talán a váza erősebb. De, amit én küldtem abba is lifan blokk van.
2012. máj. 13. 22:43
 7/7 dirtboy ***** válasza:
én elhiszem hogy a két bolokk lifan de attól még amit néztél egy gagyi pitbike amit meg linkeltem egy jó pitbike amivel versenyezni is lehet és nem pereg szét.
2012. máj. 14. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!