Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 200 szem danabol után kell...

200 szem danabol után kell helyreállító kúra? Hcg+Clomid+Nolva!

Figyelt kérdés
Vagy Pedig a szervezet képes ennyitől még helyre állítani magát?!
2011. jún. 10. 11:44
 1/4 WhiteLabel ***** válasza:

egy kúra 150tabi, utána kell a helyreállító kúrva, de az sem 100% ráadásul tönkre kúrja a májad, és kitudja lehet még a bré se fog pumpálódni.

Gratulálok hülye gyerek.

2011. jún. 10. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes választ. Jó legyen akkor annyi piramisba nézve. Nem a sértegetést kértem, nem is szándékozom ezt szedni, csak mostanába eléggé utánna olvastam ezeknek, és el akarom oszlatni a ködöt ami ennek a hátterébe férkőzött.


150 szem gyógyszer nem nagy toxikus hatás kis mértékbe károsítaná a májat ( 2-3 hónap regenerálódási idő lenne max ) Másik meg hogy direkt a tesztoszteronszint helyreállítása miatt érdeklődtem, Vagyis a helyre állító kúra miatt....

2011. jún. 10. 12:50
 3/4 WhiteLabel ***** válasza:

Nem is sértésnek szántam.

Egyébként ha normális embertől veszed elmagyarázza neked hogy egy kúra 150db ból áll, utána kell szedni ezeket az akármiket hozzá, de hidd el nem éri meg.

Bár mindenki úgy teszi tönkre magát ahogy akarja:))

2011. jún. 10. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
200 szem danabol nem nagyon kúrja a májad mert minden gyógyszernek van mellékhatás kedves 1.válaszoló és nyugi 200 szem után semmi baj nem lesz ott lent mert igazán a mellékhatásai ezeknek a dolgoknak több évi rendszeres fogyasztás után jönnek ki és remélem nem fognak nekem hülyeségeket írni olyan emberek akik nem értenek hozzá vagy nem is szedték... szerintem 30 szem clomid meg meg 1 doboz májvédő helyrerak
2012. márc. 4. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!