Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Spartan görkorcsolyákról írna...

Spartan görkorcsolyákról írna valaki nekem véleményt? Főleg a Spartan Hurricane nevű típusról, de úgy általában erről a fajtáról is mindenre kíváncsi vagyok!

Figyelt kérdés
Több helyen is beleszaladtam ebbe a márkába, és igaz, tudom, nem egy Fila, K2 vagy Roces szinten kell elképzelni a feltételezéseim, no meg az árak(12-22e Ft) láttán, de kíváncsi lennék. Korizom, és nem tudok most egy újra 30-40ezer forintot költeni, ez viszont árban, meg felszereltségben(ABEC 7 csapágyak, alu sín,stb) közelebb van az erősebb kategóriához. Nálam jobban hozzáértők véleménye is érdekelne :)

2012. máj. 16. 22:42
 1/3 anonim ***** válasza:
hát csak képet néztem róla neten, de én biztos fel nem vennémXD ez a tipikus lemegyek a boltba modell... de első korlátnál, megérezném a bizsergést felugranék és meghallnék...
2012. jún. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én nem tudom,hogy milyen lehet,de az árakat nézve(15e) nem valami drága és ebből következtetek arra,hogy nem valami jó,mivel ABEC 7es csapágyak,80as kerekek.Az ilyen tulajdonságú korik jóval drágábbak.Én egy Worker falconra gyűjtök most(24-25e) vagy egy head h5re,bár az se a legnagyobb márka,inkább worker.amúgy énis évek óta korizok,de eddig mindig ilyen no name-es korikkal koriztam,most jólenne valami komoly
2012. jún. 12. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Abec 7 és Abec 7 között is nagyon nagy különbség van. Ezért nem is nagyon lehet adni a számokra. Közel sem várhatod el ugyanazt a teljesítményt egy spartan abec7-től illetve egy mondjuk K2-től. Én azt mondom, hogy kifutó modellt kell keresni. Én is így tettem. Powerslide korit vettem 10-ért, abec 5ös 82-es kerekekkel. Amikor megjött még rajta voltak a régi árak, 25ezer, 19ezer, 17ezer é most 10ezer. Ez 2008as modell volt, és hát jöttek ez új design-ok. Viszont csapágyban ugyanaz van benne illetve kerekekben is.


Talán ez lenne neked is a legjobb megoldás. Én itt vettem:

[link]


Másik jó megoldás volna még, hogy használtan nézel, nagyon sokan árulják egyszeri kipróbálás után stb. Gyakran majdnem félárban is meg lehet szerezni, bár egy pár ezret én még próbálnék a végösszegből is alkudni.


Lebeszélni nem akarlak a spartanról, mivel konkrét infót nem tudok róla mondani, viszont én inkább nem vettem ilyet.

Remélem valamit tudtam segíteni.

2012. jún. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!