Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Van egyáltalán olyan hely...

Van egyáltalán olyan hely amit én elképzelek? (Thai box)

Figyelt kérdés
Na, szóval, azt szeretném kérdezni van olyan Thai box edzés ahol ténylegesen kemény az edzés? Szóval ahol van sparring, és tényleg levernek... És sokan mondják hogy milyen kemény, pedig én nem érzem hogy az lenne, meg sem erőltetem magam annyira edzésen hogy aztán hulla fáradtan mennyek haza tőle. Nem tudom mi van most, azt mondták nekem hogy mi edzésen majd keményen fogunk bunyózni, és nekem ez hiányzik.
2012. jún. 3. 17:27
 1/3 anonim válasza:
attól függ hol laksz? mert van a szolnok fight club! én is oda járok, de az tényleg kemény. 2 óra hosszás az edzés edző: Török Atilla
2012. jún. 3. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Sajnos az nem játszik, pesti vagyok:(
2012. jún. 3. 17:53
 3/3 anonim ***** válasza:

a thaywondo edzésnek nézz utána.

a legbetegebb edzések ott vannak.

törnek az orrok,folyik a vér a sima sparringok alatt is.

8 unciásban verik egymást a 90-100 kilósok,a kezdőverés alap és elfogadott.

van az Ateremben,meg az utéban.

szabályrendszerileg majdnem ugyanaz,mint a tb.

de lenézhetsz még az uneverzitybe savate edzésre is.

most készülnek az full contact európa bajnokságra,ők is folyamatosan sparringolnak,csak ők 3x gyorsabbak a tb-osoktól és pörögnek,mint a gép,szóval oda extra állóképesség is kell.

2012. jún. 4. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!