Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Kaposváron van e olyan lehetős...

Kaposváron van e olyan lehetőség hogy MMA kűzdősport tanulása? Olyan érdekel ami igényes hely és színvolnalas oktatás. és tudnátok árakat is írni?

Figyelt kérdés
2012. jan. 26. 15:52
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
MMA? Tudtommal egy szabályrendszer, ahol különböző küzdősportokban jártas emberek játszhatnak egymással.
2012. jan. 26. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
nem Kaposváron oktatnak igazi Capoeirát?
2012. jan. 26. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

én eddig úgy tudtam hogy az MMA is egy külön sportág és abban vannak külön több harcmodork is .


Az MMA (Mixed Martial Arts) más néven Kevert Harcművészetek. Az MMA egy úgynevezett Full Contact küzdősport, mely igen széles skáláját engedélyezi a harcművészeteknek, ezáltal vegyítve a tradícionális, illetve "újabb" küzdősportokat. A sportág mai formájában 1993-ban jött létre, az Amerikai Egyesült Államokban, az Ultimate Fighting League megalapításával.

2012. jan. 26. 23:16
 4/13 anonim ***** válasza:
Annyi biztos, hogy a harcművészetekhez semmi köze.
2012. jan. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

na igen, vegyíti. magyarul a szabályzatában lehetőséget ad ütésre is és fogásokra, dobásokra is.

és mégis "mma edzésen" mit tanulnál? egyszerre boxolni, vagy birkózást, vagy mindent..? figyelj, lehet ilyet csinálni. mert egy volt boxoló-birkózó tarthat ilyen edzést, és bár szakmailag nem lesz annak értelme hogy mma edzés, te tanulsz majd álló és földharcot. vagyis, álló és föld bunyót.

2012. jan. 27. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
A gond csupán annyi, hogy nem lesz olyan színvonalas a keverék tanulása, mit, ha külön külön oktatnák, mert csorbulni fognak a küzdő rendszerek. Az MMA edzésről az a véleményem, mint a krav magáról van, de minek?
2012. jan. 27. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Egyébként meg: [link]
2012. jan. 27. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

3 évig boxoltam szóval lenne egy kis tapasztalatom hozzá

úgyhogy szerintem ez alapnak bőven elég .

2012. jan. 28. 06:37
 9/13 anonim ***** válasza:

akkor miért MMA "edzésre mész" ?

az MMA egy szabályrendszer, amiben akkor győzöl ha pl. kiütöd az ellenfeled, MMA-ban nem edzeni kell hanem bunyózni. ergó versenyt keress ne edzést.

2012. jan. 28. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
beálítok egy mérkőzésre hogy mma.z ni jöttem de kajak boxolni tudok csak a földharc meg birkózási tudás nélkül :) szerintem kinevetnének meg ott jól kell rúgni is
2012. jan. 28. 08:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!