Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan gyúrjam ki magam...

Zsolti07 kérdése:

Hogyan gyúrjam ki magam gyorsan és hatékonyan?

Figyelt kérdés
Vékony gyerek vagyok, 16 éves és kicsit izmosodni akarok. Mit tegyek, hogy izmosabb legyek?(konditermen kívül) Milyen féle ételeket kell ennem? stb. stb.
2012. jún. 7. 23:06
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
24%

Na figyelj... ez érdekes helyzet. Sajnos vannak olyan ismerőseim, h qrva vékonyak, és semmilyen szerrel nem tudtak hízni. Ez az egyik eset...

Van olyan ismim is, aki vékony volt, tömegnövelővel elég jól kilökte magát, de ez gáz, mert volt h kiment külföldre 3 hétre, és látványosan lejjebb épült, fogyott is. Tehát neki sikerült híznia, de csak a tömegnövelővel tudta tartani a súlyát, mihint nem kapott belőle, fogyni kezdett.

Ha kondiba jársz, alapból hozzá tartozik h normálisan eszel, fehérje, szénhidrát stb. Én a szereket szeretem elkerülni, de ha te akarod, hát szedjed. Mindenesetre nekem jó kúra volt az, h kondizás előtt 2 órával bevágtam egy 200g-os csokis cerbona müzlit tejjel, gyúrás után meg sajtot ettem, mert nekem ez volt a fehérje forrásom. Igaz h kicsit zsírosodtam is, hisz nem gyenge CH mennyiséget vittem naponta, de legalább volt erőm, és nem ment el a kedvem a gyúrástól :)

2012. jún. 7. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
84%

Jó nagy hülyeségeket hordott össze az első. A legnagyobb tévedése, hogy szernek nevezi a sima táplálék kiegészítőket.

Ezek csak élelmiszerek, nem csodaszerek. Egy tömegnövelő fehérje és szénhidrát részből áll, nem kox. Azokat nevezik szernek, ne keverjük már össze.

Másik; tök mindegy, hogy te tömegnövelő készítménnyel vagy más kajával viszed be az adott mennyiségű kaját. Ha a sima kajából elveszel, akkor is fogyni fogsz és összeesel, ez nem csak a tápkieg.re vonatkozó energetikai törvény. Szóval kellene még olvasgatni és nem kell adni tanácsot ha nem értesz hozzá. Tejet nem iszik egy testépítő ott kezdődik a dolog.


kérdező: tömegnövelő étrend kell, napi 2-2,5g*testtömegkg fehérjével és 5-6g*testtömegkg szénhidráttal.

Kezdj el egy 3 napos teljes testes edzést egy-két hónapig majd mehet osztott, itt találsz mindent: [link]


Tömegnövelő mintaétrendek: [link]


alapismeretek: [link]

2012. jún. 8. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
30%

az első vagyok!!!

Vmennyire lehet igazad van. A lényeg, h én nem használok ilyen szarokat, ha táplálék kiegészítő, ha nem. Ezek szarok. Inkább edd meg rendesen, de ilyen szar port meg tablettát szedj. A másik dolog, nem ártanak??? Ismerősöm fehérje port szedett, szó szerint, szedett, és allergiás lett rá 3 éven belül... ennyire jó hatással van a szervezetre a te egészséges életmódod :D

A táplálék kiegészítőtől pedig igenis nősz, nem kox, de megdagasztja az izmod, és nem leszel erősebb. Ezzel az előző gyerekkel kezdtem el együtt edzeni, nem mondom h fele akkora vagyok, mert nem, de ő jóval szélesebb lett, nagy mell, kar stb, és nincs benne annyi erő mint bennem, pedig mind2en max. 70kg-ot nyomtunk fekve. Nem kox, de ha megnöveszt, és nincs annyi erőd tőle, mert nem olyan az izmod, akk mégis mi?? :D na ezért hívom szernek


A másik, tudtommal a gyerek nem testépítő akar lenni, miért ne ihatna tejet??? Nekem sincs semmi bajom, pedig iszok :) És nem akarlak elkápráztatni, volt olyan h leálltam 3 hétre, mert mentem kirándulni külföldre, mire visszajöttem, meglehetősen én is éreztem h gyengébb vagyok. Onnantól 1 hónapig ugyanígy toltam az edzést, 2 naponta, előtte 2 órával müzli meg tej, egy hónap alatt 15 kg-al többet nyomtam.. habár azóta eltelt fél év, és 10 kg-ot fejlödtem felfelé, de nem is eszek müzlit, mert kicsit megnymta a súlyt, inkább szálkásítok.


Am ehez a tejhez, miből gondolod h nem jó??? Szerinted a régi emberek foglalkoztak ezekkel h fehérjepor meg táplálékkiegészítő??? Megfejték a tehenet, dolgoztak, itták a tejet, ették a házi kenyeret, tojást... mégis olyanok még most is, h némelyik egy szál bél 70 kilós, mégse versenyezhet vele egy 100 kilót nagy testépítő...

2012. jún. 8. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
100%

Teljesen nevetséges minden szavad. 26 éve iszok proteint és semmi bajom Így 41 évesen is bárki mellé odaállok edzeni. 70 kilóval csak melegíteni kezdek kisgyerek Sokat kell neked még tanulni, hogy leállhass velem vitatkozni.

A proteinporok tejsavóból vannak szűréssel megtisztítva, teljesen természetes fehérje, szóval nem kell misztikus csodaszernek tartani. A tej sz@r, mert tele van tejcukorral és tejzsírral. [link]

Olvasgass egy kis alapismereteket: [link]


De hogy lásd milyen rendes vagyok neked is segítek ha további kérdésed van.

2012. jún. 8. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 dirtboy ***** válasza:

/Ezzel az előző gyerekkel kezdtem el együtt edzeni, nem mondom h fele akkora vagyok, mert nem, de ő jóval szélesebb lett, nagy mell, kar stb, és nincs benne annyi erő mint bennem, pedig mind2en max. 70kg-ot nyomtunk fekve./


talán ő nem az erőre ment hanem arra hogy szabályosan megcsinálja,mivel az étkezése is jobb volt mint a tiéd nem is csoda hogy ő nőt és te meg nem.

egyébként meg az izom méret és az erő nem egyenesen arányos és ennek semmi köze ahhoz hogy valaki iszik e tápkieget vagy nem.

a te tudatlanságod inkább védekezésnek tűnik,kifogásnak arra hogy nem fejlődsz.inkább szernek titulálod meg mondod hogy te nem szedsz ilyet és ezért nem nősz de erős vagy.

olyan mintha direkt játszanád be a hülyét.

kezdj el használni tápkieget aztán majd meg látod hogy nem fogja az csak úgy rád hajigálni az izmokat.

itt az internet jó lenne ha használnád és nem arra hogy itt okoskodsz olyan dologról amiről fingod nincs.

inkább nézz utána mik vannak benne,meg úgy mindennek.

csinál egy kis nyomozást,van a bodybuilderen enciklopédia az anyagokról ott is olvashatsz ha az össze tételt nézed.

ne maradj egy tudatlan okoskodó,olvass.


[link]


ez kb.neked készült.

http://www.youtube.com/watch?v=yHnmsrMbqLY

2012. jún. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Na, egy span jött :D Én elhiszem h ki vagy lökve, azt is h ettől, azt is h neked bevált. Én nem mondtam h mindenkiben ezt váltja ki a fehérje lötty, de havernál ezt váltotta ki. A másik, lehet kicsi félre értés volt megint a szövegemben, 70 kilóval kezdtük együtt a gyúrást, tehát annyi volt a max. Mostmár 110 a max, és nem nőttem sokkal többet. Te szeded azt, és nősz, akkor nem növeszt??? Érted.. ha normális kajákat eszel kiegészítők nélkül, nem nősz meg, csak ha ezekkel tömöd magad.

Persze, elhiszem h 26 éve tolod, akkor alap h 70el melegítel, nem is kételkedek én azz erődben, de gondolom nem is 70 kiló vagy.

Meg a másik, igen, elterjedt h a bodybuilderek mind cuccolnak meg stb, ezt se mondtam!!! Csupán azt, h a kiegészítők, meg a proteinlötyi megnöveszt olyanra, amilyenre alapból nem tudnál megnőni.

Köszi!!! Örülök h felajánlottad a segítséged, de kihagyom!! :D ÉNekem nem célom kigyúrt állatnak lennem, erőt akarok, nem méretet. Mint ahogy ti is írtátok, a méret nem egyenesen arányos az erővel, erre is írtam a haverom, h ő nagyobb volt mint én, kiegészítőket szedett, de nem volt benne több erő.

Ne kifogásomnak, védekezésemnek vedd ezt, én nem akarok nagy lenni!! Nekem erő kell, nem méret :D Semmire nem megyek azzal, h vagyok 120 kilós állat, befekszek 180 alá, de futni meg függeszkedni nem bírok. Én aláírom h megdolgozol az izmodért, és tudom is h nem érlek MÉG be!! De ha netán vmi mellékhatás kijön rajtad, ne csodálkozz majd!!! :D Tudom h nem kémikus vagyok, de azt ne mond, h hiszel abban h ez milyen egészséges??? Mindenbe kevernek vmi cuccot, amivel árthatnak neked. A sok fehérje meg a vesédet öli majd meg. De már erre azt mondom.. tudom-tudom, bodybiulder.hu, mindent tud!!! Ezek mindent jobban tudnak mint maguk az orvosok, a kutatók. Kimagyarázták ezt is, h a kutatások kimutatták h káros a vesére a sok fehérje, de alapból vese betegeken végezték ezt el.. haggyuk már! Én nem hiszek az ilyen oldalaknak. Lehet h tudja h kell izmot építeni, de az egészség nem biztos h garantált, 1x rajtad is kifog majd jönni vmi, majd gondolj erre!!!

2012. jún. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 dirtboy ***** válasza:

/ha normális kajákat eszel kiegészítők nélkül, nem nősz meg, csak ha ezekkel tömöd magad./

ez egy megalapozatlan kijelentés,egy baromság


nem írok már neked többet,ha valaki nem akar nyitott szemmel járni akkor ne járjon engem nem érdekel.

2012. jún. 8. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Kicsit el vagy tévedve, mint mindig. A (szerinted) normális kajával is ugyanannyira meg lehet nőni, ha megvannak a mennyiségek. A szervezetnek mindegy, hogy te proteinporból viszed be vagy csirkemellből a fehérjét. Mondjuk edzés után van előnye a tejsavónak a gyors felszívódás miatt, de máskor jobb a szilárd kaja, Én 600 g csirkemellet eszek egy nap, szóval nem csak a kiegészítőkben bízom, hogy izmos leszek. (vagyok).

Nem vagyok nagy állat, mert naturálban nyomom, nem koxolok, 80 felett vagyok nem sokkal, de így öregen is lepipállak minden súlyban. És a futással meg végképp melléfogtál, mert heti kétszer focizok 2 órákat és a fiatalok közül is sokat lefutok, simán bírom a két órákat.

Erre varrjál gombot. Képzeld, hogy kupameccsekre is engem hívnak a 20 évesek. Ha lassú lennék, nem engem választanának pénzes kupákhoz is. erről ennyit. Simán megvernélek fegyencedzésben is, mert nyomom az egykezes fekvőt is és egylábas guggolást is, ill. fel tudom húzni magam és onnan kinyomom tolodzkodásban. Ennyit az erőről, amire sok fegyences azt hiszi, hogy csak nekik megy.

Másik: a vesém kösz jól van, évente megyek egy totális szűrésre és minden értékem rendben van.

Ne menjünk bele a kémiába végképp, mert ott is alul maradnál, mivel élelmiszermérnök vagyok és gyógyszergyárban dolgozom.

Szóval be lehet nyugodtan is merni, ha tévedsz, nem az a ciki, hogy még tudatlan vagy, hanem az, mikor ragaszkodsz a hülyeségeidhez. Szólj, ha tudunk segíteni.:)

2012. jún. 9. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

van egy könyv: fegyencedzés :)


mint a címe is elárulja egy volt amcsi fegyenc írta aki kb a te súlyoddal került be a börtönbe és súlyzók nélkül a saját súlyát használva brutálerős gyilkológépet varázsolt magából...

2012. jún. 9. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Kedves első válaszoló! Ne foglalkozz az ilyen koxosokkal úgyis mindig azt fogják mondani, hogy a vacak poruk nem kox, mint ahogy a füvesek aztmondják, hogy nem árt:P, majd 80 éves korodban, mikor ők már régen el korai haláloztak mert a súlyukat nem bírta a szívük, röhögj egy jót a markodba, én is ezt fogom tenni remélem:P
2012. jún. 9. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!