Kezdőoldal » Sport, mozgás » Testépítés » Hogyan gyúrjam ki magam?

Hogyan gyúrjam ki magam?

Figyelt kérdés
Szeretném kigyúrni magam, viszont nem szeretnék fehérjét/tömegnövelőt vagy ilyesmit szedni. Leginkább gyakorlatok érdekelnének és az étrend, de érdekel minden amiről, úgy gondoljátok, hogy érdemes lenne tudnom. Válaszokat előre is köszönöm

2012. máj. 27. 20:13
 1/4 dirtboy ***** válasza:

miért nem szeretnél fehérjét /szedni/?

ezt légy szíves válaszold már meg nekem.


bodybuilder.hu alapismereteket olvasd el kezdésnek továbbá az oldalon rengeteg infót találsz,cikkeket vagy akár más testépítéssel foglakozó oldalon lévő olvasás is nagyon hasznos lehet.

minta étrendeket is találsz a bodybuilderen.

2012. máj. 27. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Azért nem szeretnék fehérjét szedi, mert 16éves vagyok+szerintem tápot a háziállatok egyenek+buszon hallottam, olyat, hogy nem ér szart se és végül is elég drága /legalább is nekem/. Köszönöm válaszod
2012. máj. 29. 21:56
 3/4 dirtboy ***** válasza:

értem,egyáltalán nincs igazad meglehetősen tájékozatlan vagy de ezen javíthatsz ha sokat olvasol a témában.

sok olvasást és rövidesen ki neveted vagy szégyellni fogod magad azért amit az előbb írtál mert rájössz hogy butaság.

fehérjét pedig fogyasztani kell,sőt fogyasztasz is.

pl.csirkemell 24% fehérje tartalmú

fehérje nélkül nem is élnél.

az hogy nem ér sokat nem igaz,persze kimondottan ettől nem leszel izmos mert ezek nem szteroidok hanem csak táplálékok por formában azaz táplálék kiegészítők.

arra szolgálnak hogy az étrendet egészítsd ki vele.

izmos akkor leszel ha megfelelő tápanyag beviteled van és egy jó edzésterved amit nem lazsálsz el.

hasznos olvasni való:

[link]


ez meg nézni való,remélem hallottál már drugs bunnyiról:

http://www.youtube.com/watch?v=yHnmsrMbqLY

2012. máj. 29. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Ő a fehérje=tömegnövelő és eléggé nem táp mert minden nap ezt eszel csak az a különbség ez nagyobb dózis.

Vagyis nyugodtan szedhetsz ilyeneket semmilyen korba nem lesz tőle semmi bajod.

2012. jún. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!