Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogyan kell megcsinálni ezt...

Hogyan kell megcsinálni ezt az ugrást? Milyen gyakorlatokat csináljak (normális válaszokat kérek, a többi lent)?

Figyelt kérdés
Ezt az ugrást szeretném megcsinálni, még sikerül is de csak egyet tudok fordulni, a videon meg 2-t fordul szóval milyen gyakorlatokat csináljak hogy így sikerüljön? 15/F vagyok, sportos (0:48-1:08): http://www.youtube.com/watch?v=knkkkjiapa8

2012. jún. 22. 11:42
 1/2 anonim ***** válasza:
Ő igen nagy lendületet vesz, mert már az egészet forgásból indítja, ami megadja a kezdő löketet ha megfelelő intenzitással csinálod, illegve összhangban kell lennie a kezednek és lábadnak a lendülethez. Ha 1 forgás már megy akkor az jó, gyakorold tovább és vegyél nagyobb lendületet. Jó lesz az.
2012. jún. 22. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igen, próbálgatom de nem túl egyszerű mert füvön gyakorlok ami persze csúszik és nem a legegyenesebb de már szinte hozzászoktam, csak az a baj hogy az esés miatt jobban nem tudok fordulni, reflexből leteszem a kezem/lábam és 3-4 gyakorlás után elvesztem az egyensúlyom :/ de még csak 2napja csinálom szóval lehet még meg kell szoknom, de milyen gyakorlatot csináljak ahoz hogy pl: helyből ugrásból egyhelyben forduljak kb 2-t? (1db megy xD) mert nem az erősségem a gyorsaság.
2012. jún. 23. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!