Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A Decathlon Rockrider 6.3-as...

A Decathlon Rockrider 6.3-as kerékpárt mennyire ajánljátok? Az árához képest szuper vétel, és a bikeradar.comon is nagyon dicsérik. De 130 rugó mégse egy heti zsebpénz, én meg nem akarok melléfogni

Figyelt kérdés
2009. júl. 11. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon jó bringának tűnik . A dechatlonban kapható cuccok nekem beváltak . Szerintem megéri az árát , nem hiszem , hogy melléfognál vele . Én ajánlanám.
2009. júl. 12. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

1. Kerékpárt kerékpár boltból.

2. Szerintem nem éri meg, mivel a cuccok fele ami rajta van, azoknak a nevét sem hallottam még soha; pedig 6 éve bringázok extrémen és elég sok féle márkát láttam már.

3. A kerékpározás nem olcsó sport.

4. Ha cross country bringát akarsz(tehát menni az erdőben le is és FEL is tekerve akkor inkább ilyen bringákba gondolkodnék: [link]

[link]

[link]

Ettől függetlenül mivel még nem ültem rajta/nem szemléltem meg, lehet jó bringa de én bicót csak bringaboltból vennék...

2009. júl. 17. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Nos, először is köszönöm a választ! Mondhatni laikusként tettem fel a kérdést, alig egy éve foglalkozgatok bringákkal:) Nem vagyok benne biztos, hogy kell-e nekem az össztelós gép, egyszerűen az ára fogott meg. illetve ez a cikk: [link]

de ha testbike.hun nézed, ott is dicsérik. még véletlenül sem vitatkoznék Veled, és örülök is hogy végre hallok egy ellenvéleményt:) nem használnám komolyabb DHra, hétköznap napi 10 km aszfalton (ezt eddig maxxis ignitorral teljesítettem, tehát nem baj a terepgumi) illetve hétvégente hegyre FEl és onnan le is... azért emeltem ki a fel-t, mert nem tudom hogy a rockrideren lock outolható-e a rugóstag. mert ha nem, akkor halál, mire felérek, igaz?:) tehát jobb megoldás lenne mondjuk egy merevfarú merida, amit mutattál. vagy a giant... (?)

előre is köszi ha válaszolsz

2009. júl. 20. 12:10
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz melléfogni akkor bringaboltból veszel bringát.

Más ok miatt is.

1 aki a decathlonba van eladó annak A-Z kell tudnia minderől EGY KEVESET. Ergo előadod neki a kívánságodat, ő hevesen bólogat és rámutat arra a bringára amire te gondoltál.

Ha viszont bemész egy bringaboltba elmondod a kívánságodat, és rámutatsz a bringára lehet hogy rácsapnak a kezedre és aztmondják hogy figyi inkább ezt mert ez jobban passzol a te elképzeléseidhez.

Mert a bringaboltos meg a bringákat tudja A-Z ig:)

2009. aug. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Ez általánosítás. Sajnos szakboltban ugyanúgy melléfoghatsz egy flegma eladóval, mint ahogy kifoghatsz egy hozzáértő eladót a Decathlonban.
2010. jan. 21. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!