Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik fajta bmx márkát...

Melyik fajta bmx márkát ajánljátok a leginkább?

Figyelt kérdés

Én Mongoose bmx-et vennék de még azért annyira nem vagyok meggyőződve, hogy az lenne a legjobb választás. Én még csak most akarnám kezdeni a bmx-ezést. Akár lehet használt is de azért annyira ne használt! :D Csak, hogy azért mert olyan olcsón itt Pécsen nem találtam bmx-et vagyis volt egy de az nem tűnt a legjobbnak. Szóval aki ért a bmx-hez az lécci adjon tanácsot bármi bmx-el kapcsolatos tanácsot szívesen vennék!

Előre is köszönöm! L/13


2009. dec. 30. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:

Haro a legjobb, de jó a Fitbike is.


Pápá!

2009. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen!

Pápá! :)

2009. dec. 30. 21:38
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekem GT bump-om van nagyon megvagyok vele elégedve. Fél éve keményen gyilkolom és nincs semi baja :D Haverom 10ezerrel olcsóbban vett bicajt ő késöb vette a stucni nem fogja a kormányt, a felni meg szét van horpadva mindenhol. Gondold át ...Ha mondod mennyiért szeretnél venni ajánlok egy-két bmxet . Remélem tudtam segiteni =)



13/F

2009. dec. 31. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi szépen, mondjuk azért tudok dolgokat, hogy milyet érdemes megvennem :), de tényleg köszi, hogy segítettél! Az a baj igazából, hogy itt a környéken nem nagyon ismerek bmx-eseket ami azért kicsit jó lenne ha ismernék pár embert mert azért nem mindegy, hogy egyedül bringázgatsz vagy, hogy azért ott van e pár haverod.

Köszi minden válaszolónak!

2009. dec. 31. 12:38
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem mongoose mischiefem van és Szekszárdi vagyok.Most kezdtem de lassan megy a manual meg a bunny:D

Jahésa mongoose szerintem tökéletes kezdésnek,Subjectet nézted?:D

2010. júl. 12. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyébként,12,Fiú.=]
2010. júl. 12. 02:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!