Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Budapesten vannak olyan...

Budapesten vannak olyan monociklisek akik szívesen segítenek egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni egykerekűzni, de szerintem sokkal egyszerűbb segítséggel mint egyedül, viszont nem egyszerű monocikliseket találni. Biztos nem könnyű egy kezdővel, de vajon vannak olyan akik szívesen segítenek?
2012. aug. 2. 11:14
1 2
 1/17 anonim válasza:
Szia. Van pár profi monociklis ismerősöm Pesten, és nagyon aranyosak, biztos örömmel segítenének. Fábián Márk és Kovács Krisztián. Ők világbajnokok, de nagyon segítőkészek is. Facebook-on fenn vannak, nyugodtan írj nekik akár levelet is. És ha jól tudom most pénteken lesz is vmi összejövetel köztük, ott is bizti segítenének :)
2012. aug. 16. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Szia! Köszönöm a választ, hálás vagyok érte. Tök jó hallani, hogy vannak olyanok akikre számíthat az ember :D már csak bele kell vágni a dologba :) Azt nem tudod véletlenül, hogy pontosan hol és mikor lesz a találkozó, és nem "zárkörű" lesz, mert nem szeretnék kellemetlenkedni. Esetleg te is mész?
2012. aug. 17. 10:15
 3/17 anonim válasza:

Biztos hogy nem zártkörű lesz, bárki elmehet, azért is gyakorolnak együtt, hogy az emberek kipróbálhatják ezt a sportot, és hogy együtt gyakoroljanak. Az Erzsébet téren lesz, de van facebook-od, adok egy linket az eseményhez:

[link]

Én sajnos nem tudok ott lenni.

2012. aug. 17. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Ez tök jó mindenképpen elmegyek, nagyon köszönöm az infót. Remélem egyszer összefutunk egy ilyen találkozón :D
2012. aug. 17. 12:17
 5/17 anonim válasza:
Szia. Na voltál kint? Ha igen milyen volt? :)
2012. aug. 18. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Szia. Igen voltam, nekem nagyon tetszett, tök jól éreztem magam, nem is gondoltam, hogy ennyien lesznek. Összeismerkedtem más kezdőkkel is aminek tökre örülök.

Egy csomó mindent sikerült ellesnem, hát ahogy néztem a srácokat van mit tanulnom, de jó lesz, alig várom már, hogy én is hasonló szinten legyek mint ők.

Úgy tudom a következő tali két hét múlva lesz, arra esetleg, jössz te is?

2012. aug. 19. 11:56
 7/17 anonim válasza:
Örülök neki h jól érezted magad :) és hát igen, trükkök terén mindig van hova fejlődnie mindenkinek :)) a következőre már lehet h én is kinézek, csak kicsit messze lakok, de sztem megoldom vhogy :D
2012. aug. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Fúh az tök jó lenne ha el tudnál jönni a következő talira, nagyon messze laksz, esetleg nem tudsz valakinél itt aludni Pesten?
2012. aug. 20. 17:46
 9/17 anonim válasza:
Hát nemtudom, nemsok ismerősöm van ott, de a szervező Fábián Márk ilyenkor felszokta ajánlani a vidékieknek h nála aludjanak :) a héten halason lesz 5 napos tábor, oda nemjössz?
2012. aug. 20. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Tök jó lenne, szívesen mennék, de sajna nem nagyon van rá most pénzem. Am. mennyibe kerülne ez a tábor?
2012. aug. 21. 17:26
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!