Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Budapesten vannak olyan...

Budapesten vannak olyan monociklisek akik szívesen segítenek egy kezdőnek?

Figyelt kérdés
Szeretnék elkezdeni egykerekűzni, de szerintem sokkal egyszerűbb segítséggel mint egyedül, viszont nem egyszerű monocikliseket találni. Biztos nem könnyű egy kezdővel, de vajon vannak olyan akik szívesen segítenek?
2012. aug. 2. 11:14
1 2
 11/17 anonim válasza:
5000 ft-ba kerül, amibe minden benne, sátorozós lesz :) pestről együttes leutazást is szerveznek a keletiből.
2012. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:
Sajna így sem fog összejönni, szombatra már elígérkeztem, de gondolom lesz máskor is ilyesmi, na azt ki nem fogom hagyni az tuti, te mész erre?
2012. aug. 21. 22:06
 13/17 anonim válasza:
Persze lesz még ilyen bőven, kb kéthavonta szokott lenni :) én megyek :)
2012. aug. 22. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:
De jó neked :D Aztán ha vissza érsz, kíváncsi leszek a részletekre. :DD
2012. aug. 22. 19:04
 15/17 A kérdező kommentje:
Szia, na voltál a pénteki kerós talin?
2012. szept. 1. 14:32
 16/17 anonim válasza:
Nem, sajnos nem tudtam elmenni, de a múlt heti táborban voltam és imádtam :) te voltál a tegnapin?
2012. szept. 1. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Igen voltam, és nagyon nagyon jó volt, most sokkal többen voltak mint előző alkalommal, és csomó segítséget is kaptam, fúh szuperül éreztem magam :D
2012. szept. 2. 11:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!