Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ha karatézunk 3 évet és...

Ha karatézunk 3 évet és lányok vagyunk utána lehetünk pankrátorok?

Figyelt kérdés

#lány #karate #imádom a pankrációt
2012. aug. 10. 18:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
39%

Mi köze a pankrációnak a karatéhoz? A pankrátorok nem értenek a harcművészetekhez, még verekedni sem tudnak.

Ők kaszadőrök és színészek nem pedig harcművészek.


És hogy akarsz pankrátor lenni?

2012. aug. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
kaszkadőrök*
2012. aug. 10. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
De szerintem nem csak kaszkadőrök mert szerintem ti nem mernétek a ring kötelére felmászni! Tehát nem annyira fáj nekik annyira az esés mint ahogy mutatják de akár mindenbe fogadnék hogy nem nagyon mernétek leugrani a ring széléről! Nem annyira volt hasznos amit írtatok!
2012. aug. 10. 18:48
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha a ring széléről rádugrom valószínűleg a kezed-lábad eltöröd. Ahogy énis összetörném magam.


A pankrátorok elpróbálják a meccseket mielött még elkezdenék. begyakorolnak minden egyes lépést.

2012. aug. 10. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én több éve karatézok és lány vagyok. Én véleményem az, hogy a pankráció teljesen más mint a karate így nem tudnék hozzá szokni. Lehet furán hangzik de az nem zavar mikor teljes erővel fejbe rugnak. /bár utána már nem tudok úgy koncentrálni/ De ha fejbe ütnének azt még úgyse. A pankráció inkább a birkózásra hasonlít. Ha én birkózó lennék lehet, hogy ha elmennék pankrátornak könnyen megszoknám de így nem.
2012. aug. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

birkózni menjetek le,az áll hozzá a legközelebb.

a karaténak köze nincs hozzá,mondhatni az ellentéte.

itt vannak a magyar csajok

http://www.youtube.com/watch?v=YZ1IWNRT9Bs

nem látok benne semmi karatést,uh felejtős.

birkózás,vagy mehettek egyből pankrátor edzésre is.

2012. aug. 10. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
De azt mondják hogy a karate is küzdősport! És anyukám nem engedi meg hogy pankrátor edzésre vagy birkózásra járjak! Csak a karate az amit megenged! De hol lehet pankrációt tanulni Magyarországon!?!
2012. aug. 12. 09:29
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha pankrációt akarsz, akkor először kezd szerintem judo-val vagy jujitsu-val. Abban megtanulod a helyes eséstechnikát,hogy ne törd össze magad, valamint látványos dobásokat és földharc elemeket is elsajátíthatsz. És szerintem anyukád sem ellenezné, mert ugyanúgy japán küzdősport/harcművészet mint a karate...
2012. aug. 12. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Úristenem már. Válaszadó te hány éves vagy? Fogalmazni nem tudsz,és a pankráció megvan játszva,és szerintem mindenki le merne 1métert ugrani.És szerintem fiúknál se lesz előnyöd ha pankrátor vagy.
2012. aug. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
UTolsó vagyok. És még mi az hogy nem mernénk a ring kötelére felmászni? Elég gyenguska lehetsz. Szerintem inkább tanulj akkor valamit elérsz az életbe. Bocs ha megbántottam de ez a kérdés meg a válaszok már fájtak.
2012. aug. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!