Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen edzéssel tudok parkourh...

Milyen edzéssel tudok parkourhoz felkészülni, utána pedig gyúrni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

14 éves vagyok 54kg, szeretnék parkourozni de a kondim nem olyan jó. Most kezdődik a nyári szünet az elején felszeretném a kondim tolni annyira hogy tudjak parkourozni és mellette tudjak edzeni is.Tud valaki mondani nekem olyan edzéstervet ami jó ehhez és utána pedig sima erősítéshez? Mellette igyak turmixokat? Ha igen mondjatok olyat ami jó árba és jó is. És mikor lesz látható eredménye? Ja és nem tudok kondi terembe menni sajnos:S

Előre is köszi:D


2011. jún. 8. 18:39
 1/1 bix ***** válasza:

kezd el a haverokkal és beleerősödsz. terem nélkül nem fogsz látványosat nőni csak nagyon lassan, turmixokat tolhatsz de semmi értelme nem lesz... ilyen idősen én még azt mondanám hogy ne is gondolkozz konditermen, 2 év múlva max... még fejlődnek a csontok az izületek, az pedig nem kis terhelést ad nekik...


egyél rendesen, legyél sokat a szabadban a haverokkal, parkourozzatok, hamar belejössz erővel is...

2011. jún. 8. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!