Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hol érdemes kezdőként Budapest...

Hol érdemes kezdőként Budapesten nekiindulni az Aikidónak?

Figyelt kérdés
2012. aug. 12. 19:27
 1/9 anonim ***** válasza:
ami közel van.
2012. aug. 12. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Nem vagyok Pesti, szóval ez nem szempont :) ... de hol jó az oktatás?
2012. aug. 12. 19:50
 3/9 dftgsgvghgev ***** válasza:

[link]

[link]

[link]


Őket ismerem: Molnár János, Makó Ferenc, Verebics Hajnalka, Gollo Michel. De ők felügyelik az alájuk tartozó dojok munkáját is, velük is jól járhatsz. Budapesten sok más egyesület is van, de őket nem ismerem. Talán valaki itt majd ajánl még egy-két dojot. Bár igazándiból első körben mindenki a saját mesterét fogja ajánlani, szóval lesz miből válogatnod xD

2012. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 dftgsgvghgev ***** válasza:
Néhány fokozat a linkelt oldalakon már elavult, de avval nem kell foglalkoznod.
2012. aug. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszi :)
2012. aug. 13. 18:57
 6/9 Szoondiii ***** válasza:

az Aikido-ban sajnos rengeteg a kamu. bár lehet az is jobb mint valami kravmagás önvédelmi akármi..


én majd a Katona Józsefhez fogok menni jövő hónaptól, őt ajánlották harcművészek, akik értenek az Aikido-hoz.


Aczél.

2012. aug. 14. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 aikiboxer ***** válasza:
Fentiek közül Gollo Michelt ismerem. (Makó Ferit csak aikidón kívülről). Nála edzettem kb. 5 évig. Én Michelt tartom az egyik legjobb aikidósnak itthon. Az aikidója nem tánc, hanem nagyon szűk, célszerű, nagyon profi aikido. Ha van lehetőséged nála edzeni, nagyon jókat fogsz tanulni.
2012. aug. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Most úgy fest, hogy itt ahol lakom is van aikido, és lehet ide fogok járni :), bár az itteni edző nem tudom mennyire jó.
2012. aug. 25. 20:22
 9/9 Szoondiii ***** válasza:

hát, pedig ez a kérdés.

mert biztos lehet jó dolgokat tanulni minden Aikido edzésen. de alapvetően tudni kéne ezeket a gyakorlatban is használni, mind az elveket, mind a technikákat.

tehát nagyon fontos, hogy milyen az edző. úgymond a formát megtölti-e tartlommal. tanít-e utcai helyzet felismerést, megfigyelést..

2012. aug. 27. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!