Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 1 éve vettem a decathlonban 1...

1 éve vettem a decathlonban 1 gördeszkát 12ezerért 2 év garanciával most még vissza veszik? Mert lejött a lap tetejéről olyan 3cm-es darab. meg az oldalán is kezd szétjönni.

Figyelt kérdés
na kb csak annyit akarok hogy decathlonba vesznek vissza deszkát vagy nem?:)
2012. aug. 15. 02:53
 1/7 anonim válasza:
hát, ha miőségi hiba miatt jött le, akkor kötelesek... de szerintem próbáld meg! am győribe?
2012. aug. 15. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
maglód:)
2012. aug. 15. 23:40
 3/7 anonim válasza:
elvileg vissza kéne hogy vegyék ha nem akkor hívd fel, vagy üzenj a gyártónak, kiadónak és ők nagy eséllyel kicserélik
2012. aug. 16. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Lehet visszaveszik, bár egy kicsit tapasztalt deszkásként, én azt mondom, hogy a lap így is sokáig bírta. Azért egy próbát megér ha azt mondják hogy van rá garancia. Amúgy mire használtad? Mert az se mindegy hogy néha néha gurultál vele, vagy állandóan trükköztél, mert ez utóbbi esetben nem csoda hogy szétmegy ennyi idő alatt. :D
2012. aug. 19. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Jééé, amúgy én is a maglódiban vettem :D (előző voltam)
2012. aug. 19. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
hát elég sokat használtam trükkökre..de csak ilyen kezdő szinten:) ollie,pop shovit,manual,meg úgyahogy kickflip
2012. aug. 23. 19:17
 7/7 anonim ***** válasza:
Hát szerintem ez bőven elég ahhoz, hogy elhasználódjon ennyire. :D
2012. aug. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!