Kezdőoldal » Sport, mozgás » Egyéb kérdések » Melyik éri meg jobban? Új de...

Melyik éri meg jobban? Új de valószínűleg gagyibb (viszont garanciás elliptikus tréner, vagy egy használt de egyébként márkás darab?

Figyelt kérdés
Egyszerűen nem tudok dönteni, és igazából nem is nagyon értek hozzá. Vaterán néztem. az egyik 15 000, új és garanciás, de gondolom ez gagyibb... A másik egy márkás, bolti áron 60-70 ezer körül van, de használt (állítólag nem sokat).

2012. aug. 12. 01:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Én a "gagyibbra" szavaznék, de csakis a garanciapapír miatt.
2012. aug. 12. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én pedig a komolyabb, márkásabb gépre.:)
2012. aug. 12. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
ahhw...:D nem tudok dönteni :D....
2012. aug. 12. 11:30
 4/7 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Ha a két gép közti MINŐSÉGBELI különbséget nézzük, akkor igen, tényleg a márkásabb lenne a jobb. De, mivel manapság annyi hírt hallani az internetes átverésekről, mi van akkor, ha a márkásabb gépnek vannak rejtett problémái? Akkor ha annak nincsenek papírjai, hiába reklamálsz. Ezért voksoltam a "gagyibbra".
2012. aug. 12. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én mégis a márkásabbat venném meg.
2012. aug. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ez a kérdezőtől függ. Ha vállalja a kockázatot, akkor márkásabbat veszi meg, ha inkább a biztosra megy, akkor a gagyibbat. :-)
2012. aug. 12. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az újat vettem meg!:)
2012. aug. 14. 17:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!