Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » El szeretnék kezdeni freestyle...

El szeretnék kezdeni freestyle-ban görkorizni. Hogyan kezdjek neki?

Figyelt kérdés
A trükkökre gondoltam meg eljárni skete parkokba.Alapszinten tudok görkorizni, de a mostani görkorim nagyon rossz alig tartja a lábam úgyhogy ahelyett minden képpen akarok egy újat.Szerintetek milyet vegyek? Na én úgy gondoltam, hogy tőlünk egy két utcára van egy parkoló ami üres ott megtanulnék magabiztosabban görkorizni ugratgatni, hátramenni stb. Ha ez már nagyon megy vennék egy agresszív korit és eljárnék néha skate parkba és így alakulna ez szépen. Netről néznék videókat, hogy mit, hogy kell. Aki már nagyon jól tud korizni az, hogy tanulta meg?? Szerintetek mehetek evvel így valamire? és kb. mennyi idő lenne, hogy odáig eljussak, hogy elmehessek egy skate parkba ugratgatni, trükközgetni?Most annyira tudok görkorizni hogy elmendegélek vele de semmi több.

2012. aug. 31. 20:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha veszel görkorit akkor: seba ( ez a markája) legjobb freestylos kori :)egyebkent ha igyekszel megtanulod hamar csak kell edzeni tisztessegesen :)
2013. febr. 18. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!