Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szegeden nem akar valaki...

Bratilla kérdése:

Szegeden nem akar valaki eljönni velem néhány taekwondo edzésre? 15-18 éves fiatalok.

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Nagyon szeretnék elkezdeni taekwondózni, de mindenki azt javasolja, hogy ne egyedül menjek. Valakit nem érdekel még esetleg?

17/F


2012. szept. 3. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Akkor sincs gàz, ha egyedül mész.
2012. szept. 3. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Sziaa! Nincs gáz, ha egyedül mész, melyik klubba mennél? Nekem az egyik ismerősöm régebben taekwondozott itt: [link] Nem gond, ha egyedül mész:D
2012. szept. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

És miért javasolta az a sok agyas "mindenki", hogy ne menjél egyedül? Kell, aki megvéd a vérszomjas tékvándós vakadtól? :D

Én is úgy mentem az első kempóedzésmre annó, hogy az égvilágon senkit nem ismertem, naés?

2012. szept. 4. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Én a Hwarangdo SE nevű klubot néztem ki, az van a legközelebb, és jónak tűnik.

Nem tudom miért javasolták, valószínűleg könnyebb,ha van ott egy másik korombeli kezdő és nem a kisgyerekekkel raknak össze. :D

2012. szept. 4. 16:32
 5/11 anonim ***** válasza:

Nyújtások-erőnléti feladatok alapján inkább testalkat alapján párosítanak.

Írd majd meg a tapasztalatokat!

2012. szept. 4. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 Csernák Attila válasza:
Jómagam Hwarang-do-ba járok évek óta, csak ajánlani tudom! A szakmai része szuper, kvázi mindent megtanulhatsz a sportrol. Edzésken jó a hangulat, az edzők is rendesek.
2012. szept. 11. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csernák Attila, és a csapat az milyen? Fiúk, vagy lányok vannak többen, és mennyi az én korombeli (nem tudom, te mennyi idős vagy)? Felszerelés az kell?

(Egyik osztálytársam amúgy lehet, hogy benne lenne, de csak ha vannak szép lányok, azt mondja.. XD Erre mit mondjak neki? )

2012. szept. 11. 19:15
 8/11 Csernák Attila válasza:
Én is 17 vagyok. Felszerelésnek eleinte elég egy sima tesicucc amiben tudsz edzeni, később majd kelleni fog Taekwondo ruha. Az egyesületnek vannak célpontjai (nem személyek vagy épületek, békés SE vagyunk mi, rúgó célpontokra gondolj) , védői stb. edzéseken, versenyeken részben azokat használjuk. Vannak fiúk-lányok vegyesen. Szép lányok hmmm... :D Velünk egyidős is van, de többségük fiatalabb , 14 éves fele vannak. Amennyiben a havert ez nem zavarja (és az edzésre szintén járó szülőket), akkor hajrá :D
2012. szept. 13. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! És valami tagfelvétel vagy hasonlótok nem volt amiről esetleg lemaradtam volna? Mielőtt lemennék egy edzésre, telefonáljak edzőnek? És már az első edzésen be szoktak állni, vagy először csak megnézik a leendő tagok, hogy milyen is egy edzés? :) "Szép lányok, hmm.." ez mit takar? :D
2012. szept. 14. 15:59
 10/11 A kérdező kommentje:
Ja és én most konkrétan a szegedi edzésekre, csapatra gondolok, mert ahogy látom Vásárhelyen is működtök. :) Te melyikre jársz? Korunkbeliek akkor ugye mindkét csapatban vannak.. És az edzők külön vannak, vagy együtt tartanak edzést?
2012. szept. 14. 16:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!