Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Csirke-rizshez valami öntet...

Csirke-rizshez valami öntet hogy jobban csússzon?

Figyelt kérdés
Már 1,5 éve Testépítő életmódot követem, eszerint élek, kaja, edzés, pihenés, és gondoltam megkérdem hogy van-e valami öntet ami nem cukros szar, amit esetleg önthetnék a rizs-csirkére, mert bizony napi 500g rizs (szárazon) néha elég nehezen akar lemenni. Sok zöldséget is eszem hozzá, az is segít rajta, de hátha van valami tippetek. Köszönöm!
2012. szept. 4. 17:29
 1/3 anonim ***** válasza:

én írok egyet, fogggalmam nincs a testépítésről, de én ezt szoktam enni, diétásnak gondolom :)

szóval vagy natúr joghurtba vagy kefírbe szoktam tenni mindenféle fűszereket, de a knorrnak van olyan öntetpora, amiben a fűszereken kívül nincs semmilyen adalék. ennyi jutott eszembe

2012. szept. 4. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nekem az ezersziget öntet jött be,hogy ne okádjam már ki a csirke-rizst.
2012. szept. 4. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 NagyonGonosz ***** válasza:
Csak az önteteket, mártásokat tudok elképzelni. Vagy sok-sok zöldség mellé.
2012. szept. 5. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!