Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 20perc taposással hány kal...

20perc taposással hány kal lehet elégetni közepes tempóval? A taposás első sorban a feneket formálja vagy a combot is? Jó ha 40perc közepes tempójú biciklizéssel kombinálom?

Figyelt kérdés
2012. szept. 21. 12:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Az első kérdésre nem lehet pontosan válaszolni, mert sok mindentől függ, de megközelítésnek használd ezt: [link]


A többi kérdéshez meg annyit, hogy nem tudom, hogy kinek mit jelent a formálja szó? :) Mert ha arra gondolsz, hogy imosodik tőle, akkor az téves, mivel ahhoz nagyobb terhelés kell, pl guggolás, kitörés, merevlábas felhúzás, stb súllyal végezve.

Fogyni pedig nem tudsz csak combról és fenékről, hiszen nincs helyi zsírégetés. Azaz mindenhonnan fogsz fogyni aerob edzéssel és persze kiegészítve szálkásító diétával, mert az is kell hozzá. A lépcsőzés és a bicaj is megfelelő aerob edzés, de csak ha megfelelő étrend is van hozzá.:)

2012. szept. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ch diétát csinálok.összességében szálkásodni nem akarok.fogyni viszont igen,nekem viszont teljes mértékben megfelel ha első sorban comb és popsi edzés van de szépen picit ezeken kivül is megy le mindenhonnan :) köszönöm amúgy a kalória kalkulátort :) szerintem nagy hasznát fogom még venni a jövőben is :)
2012. szept. 21. 13:55
 3/6 anonim ***** válasza:
Aszondja szálkásodni nem akar, de fogyni igen...
2012. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

igen, itt tisztázni kell a fogalmakat.:)

Szálkásítás= zsírból történő fogyás.

amire te gondolsz kérdező, az az lehet, hogy azt hiszed, hogy a szálkásodás izmosodást is jelent. De nem, mivel:

Egyszerre nem tudsz fogyni (szálkásodni) és izomban pedig nőni, mivel különböző étrend kell hozzá. Az egyikhez szálkásító diéta (kalóriadeficitet jelent energetikailag) szükséges, az izomnöveléshez pedig tömegnövelő étrend (kalória plusz).


De ezt ne vedd támadásnak.:)

2012. szept. 21. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
értem :) jó ha néha helyre rakják a fogalmakat bennem :) nem igazán értek a dologhoz buta nő létemre :D :D de mindenképpen hasznosnak tartom az infókat amiket kaptam és köszönöm :)
2012. szept. 21. 19:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Szívesen.:)
2012. szept. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!