Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Melyik fehérjét válasszam a...

Dávidking20 kérdése:

Melyik fehérjét válasszam a Scietec Nutrition paletájáról?

Figyelt kérdés

most épp 100 % whey protein prof van banános, edzés után iszom 30-35 g CarboX al

nem tudom lehet ki kellene próbálnom mást is? pl anabolic whey vagy kick start milyen?


+ mire figyeljek oda nagyon? (174 cm, FF,70 kg, 3 hónapja edzek, heti 3 szor,bontott edzés terv,alvás átlag 6-7-8 óra de leginkább 7 órát alszom hétköznap)


kaja: csirke kb 300-400 g per nap, 1 tasak (125g) rizs per nap,cottage cheese,light mozzarella golyók,néha tofú vagy hal... tej (lefekvés előtt kevert szója és állati protein shake, edzés után meg már írtam)



2012. szept. 25. 19:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Edzés után jó a 100% whey vagy az anabolic whey még jobb lenne, de drága. Napközbenre a 100% whey complex a megfelelő, míg estére a Casein, de azt beviheted túróval is. A tejet hanyagold, ha lehet és a szójás cuccot is.
2012. szept. 25. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

tejjel meg a szójával mi a gáz? estére olcsó full force mixed cuccot vettem.

akkor ilyen olcsó proteineket ne vegyen az ember? csak sajnálom a lóvét napközbeni meg esti ivásra hogy drága cucc legyen.

2012. szept. 25. 19:37
 3/7 A kérdező kommentje:
kick startról véleményt nem írsz? :)
2012. szept. 25. 19:37
 4/7 anonim ***** válasza:

Én csak leírtam, hogy mi lenne a tuti jó, de lég egy jó tejsavóprotein is, és ahhoz teszel dextrózt edzés után, napközben meg összetett szénhidrátot. De inkább szilárd kaja menjen. Este meg sovány túró. Nem kell akkor már rossz minőségű protein. Én teszek a túróhoz egy kis tejsavóproteint és mehet az arcba.:)

Szójával az a gond, hogy rengeteg allergén anyag van benne és fitoösztrogén és a fele a hasznosulása a tejsavóhoz képest.

A tej meg tele van haszontalan tejcukorral és tejzsírral, rontja az emésztést.

A kickstart meg marha drága és edzés után nem a legjobb, mivel lassú fehérje is van benne.:)

2012. szept. 25. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszi
2012. szept. 25. 21:19
 6/7 anonim ***** válasza:

a baj csupán ennyi

[link]

[link]

2012. szept. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

én a helyedben innen rendelnék, vagyis innen nézném, vannak jó linkek, és sokkal olcsóbb.


[link]

2012. okt. 31. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!