Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Küzdősport választás előtt...

Küzdősport választás előtt állok. Kick-box vagy Thai-box? Heti 3 konditerem egy éve folyamatosan + 8 éve focizom. Mind a kettő szimpatikus, melyik edzésre lenne érdemesebb elmenni?

Figyelt kérdés

2012. okt. 1. 12:41
1 2
 1/17 A kérdező kommentje:
kesztyű, sípcsontvédő, bandázsra számoltam 25000 Ft-ot ez reális?
2012. okt. 1. 13:03
 2/17 anonim ***** válasza:
Menj le mindkét edzésre, aztán ott majd úgyis megtapasztalod, hogy melyik jön be jobban...
2012. okt. 1. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 lee12 ***** válasza:

profi felszerelés is kijön ennyiből

de azért nem biztos hogy jó választás eggyből cuccot venni mert lehet hogy ott adnak aztán lehet hogy megveszed és pár hónap múlva már utálni is fogod a sportot

2012. okt. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
Thai-box hatékonyabb, keményebb sokkal. Azt érdemes választani. Konditerem,foci jó állóképességet jelent, ami jól fog jönni, bár így is meg fog viselni az edzés eleinte.
2012. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

én thai-box-ra jártam és nekem nagyon tetszett.

a 25.000 sok,nem kell rögtön profi felszerelést venni!pláne,hogy a dechatlon-os cuccok is teljesen jól bírják.a kesztyű is jó,csak a súlyt kell eltalálni. sípcsontvédőből a lábfej nélkülit vedd,mert a lábfejes örökké lecsúszik.bandázsból meg olyat válassz ami beszívja az izzadtságot és nem csak dísznek lesz rajtad. Oss!

2012. okt. 1. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

köszönöm a válaszokat, utána érdeklődtem a dolgoknak, és ahova járnék egyesület, ott van mind a kettő, mondták próbálja ki mind a kettős és utána könnyebb lesz választani, mondjuk talán Thai jobban tetszik külsőre

felszerelést neten néztem körbe, amiket néztem az mind LonsDale volt

2012. okt. 2. 11:02
 7/17 anonim ***** válasza:
0%

Mindegy, mindkettő egy megkötésekkel teli sport. Éppen csak szabályos az ütés kesztyűben, és nem adnak labdát. Ennyiben különböznek a focitól.

Ráadásul többnyire gyengén oktatják őket, szórakozásnak elmegy.. de tanulni nem fogsz sokat.


Ellenpélda, vannak jó kickboxolóink. Na most mihez képest.. sakkozókhoz képest jobban rúgnak? :D


Gyakorolj harcművészeteket, szerintem.

2012. okt. 2. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
Egyiket se ajánlom figyelmedbe a KYOKUSHIN karatét .
2012. okt. 16. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Sport karate?

Mert akkor kevésbé szúrják le utcán, vagy annyira keményen megáll hogy leszúrják ugyan, de eltörhet közben a kés?


jézusom... :D

2012. okt. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:

ha profi krav magás vagy akkor nem gond a kés :D

viccet félretéve, kés ellen legjobb megoldás futás, mert aki kést ránt elő az már le is mer szúrni :S


amúgy meg thai boxra járok, és nagyon tetszik

2012. okt. 19. 12:54
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!