Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hallottatok már erről?

Hallottatok már erről?

Figyelt kérdés

Elsősorban testépítés kedvelőihez,a testépítésben jobban elmerülőkhöz szól a kérdés!Ki,mit tud erről a programról?


[link]


2012. okt. 2. 20:23
 1/3 anonim ***** válasza:

magyarul nincs?

a csávónak meg női vastagságú a nyaka.

arra elfelejtett edzeni.

2012. okt. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Magyarul nincs,ezért lennék én is kíváncsi a lényegre.Az angolom még nekem sincs a toppon. :/
2012. okt. 2. 21:14
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez egy új program, amivel telespammolják többek között a Youtube-ot és valami hatalmas, világmegváltó csodaként állítják be. Rád szabja alkatodhoz mérten az edzésprogramot, a táplálkozást, az alvást, mindent, de ez nem új keletű dolog. Alapvetően túl sok újat nem tudhatsz meg vele. A helyes életmódról szóló tudást megszerezheted INGYEN bármelyik testépítő vagy ehhez hasonló oldalon, esetleg könyvekben. Ami nem tetszik ebben a programban, hogy a tipikus jól bevált amerikai tömegbutító, rábeszélő, sarkító és persze nagyon is pénzközpontú módszert használja. Nem mond hülyeséget (de azért csodát ne várj tőle) viszont csak arra megy rá, hogy valaki jókat kaszáljon rajta. Mindezt úgy, hogy elhallgat egyet s mást és ugyanakkor felnagyít bizonyos dolgokat. És még ezt az emberek képébe is kell nyomni a hülye, megtévesztő spammolásukkal. Az én elvem:csakazértsem!

Szerintem inkább csináld a megannyi hasznos helyről szerzett infó alapján összeállított programodat, próbálj ki több dolgot, döntsd el, neked melyik válik be, eddz becsületesen, egyél és élj normálisan, aztán ha megállsz, kérdezz fórumokon, olvass, keresgélj tovább, megleszel te enélkül a program nélkül is :)

2012. okt. 2. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!