Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lehet ugy sikerem az MMA-ba...

Lehet ugy sikerem az MMA-ba hogy gyakorlatilag nem tudok rugni?

Figyelt kérdés
21 èves vagyok, 2 honapja jàrok MMA edzèsekre ès nagyon jol megy, 3 èvet bokszoltam ès 5 ève birkozok. Az egyetlen problemam a thai-bokszos rèsz, nagyon rossz a hajlèkonysàgom, ès nem tudok rugni tèrden felul, edzommel gyakoroltunk sokàig de semmi. Ennek ellenère lehet sikerem a sportàgba? Edzèsen szinte legyoztem mindenkit, komoly meccseken is ki tudnàm magam probàlni?

2012. okt. 12. 13:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
elmész versenyezni, aztán meglátod. ki az edződ?
2012. okt. 12. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
J. Roland nyiregyhàzàn
2012. okt. 12. 13:39
 3/11 anonim ***** válasza:
Szerintem simán lehetsz sikeres. Mondjuk elég hihetetlen dolog ez.. nem értem, hogy lehet valaki ennyire merev.
2012. okt. 12. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hát lehetsz sikeres még, csak próbálj meg minél több versenyre elmenni, és minél hamarabb nemzetközi versenyekre is kijutni (jó alap lehet a hírnevedhez, ha nem csak MMA versenyeken indulsz). Rúgni meg azért nem tudsz még, mert 2 hónapja jársz, és eddig nem tanultál olyan stílust, amiben rúgni is kellene.
2012. okt. 12. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
A nyíregyházi MMA-t nem ismerem annyira. Amúgy, nem igazán érzem, hogy nagy hiba volna. ennyi birkózómultal én a klincselésre, földharcra mennék, ott meg nincs a rúgásnak sok értelme.
2012. okt. 12. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Ellentmondanék az előttem felszólalóknak, az egyszerű ookból, hogy a földharc is kíván némi lazaságot. Amennyiben a csípőd ennyire merev, az a földharcban is hátrányt jelenthet.(kiemelés, átfordítás, fogásból szabadulás stb.) Arról nem is beszélve, hogy nemzetközi versenyeken, informálódnak (egy jó edző) a lehetséges ellenfelekről. Ez esetben, azt az instrukciót kapná az ellenfeled az edzőjétől, hogy ne erőltesse a földharcot, próbálja kikényszeríteni az állóharcot. Amennyiben ez sikerül neki, elkönyvelheted hogy veszítesz. Csodák állítólag mindig vannak, de ha a fele is igaz annak amit elmondtál a korlátaidról, akkor ez nem Neked való sport. Sajnálom, ez az őszinte véleményem.
2012. okt. 12. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mivel két hónapja csinálja, valszeg nemzetközi meccsei lesznek...


amúgy a lazaság résszel egyetértek, de inkább az alsó, guardjátékhoz kell laza csípő, a birkózók nem ezt szokták játszani.

2012. okt. 13. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
kimbo slice se rúg csak üt
2012. dec. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 cmkrisz válasza:
simán lehetc sikeres rúgni nem kötelező bár nem árt de kimbo is csak általában ütőt és ö profi ufc bunyós és még is elért egy szintet a ufc és elég jó szintet elért
2013. jan. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
3év boxal többre mész mint 5év thaiboxal vagy 7év "ememá" edzéssel(a hazai edzés színvonalat nézve) igazából ha nem tudsz rúgni az kb semmivel nem veti vissza az esélyeidet annyi hogy megkell szoknod azt ha rúgnak de azt kb fél év és megszokod
2013. nov. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!