Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Douglas L. Wong által alapítot...

Douglas L. Wong által alapított white lotus kung-fu -ról mit tudtok?

Figyelt kérdés
Milyen kung-fu ez? Mi az alapelv? Milyen stílusú? esetleg valami videó? Azért kérdem, mert magyarul nem találtam semmit, angolul meg nem tudok.

2012. okt. 13. 23:10
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Én abbahagynám a tae kwon do-t és 2 stílusú kung fu-ra járnék egyszerre mivel remekül ki tudják egymást egészíteni pl: egy külső és egy belső stílus.
2013. jan. 5. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:

Saolin kungfut tanulok. Bár most már mondtam is a "tanítómnak", hogy innentől kezdve kung fus formagyakorlatok nem fogok tanulni, elég nekem a taekwondo-s formák. Ott inkább csak erősítem a végtagjaimat, mármint az ütéseket, ált. full kontaktba nyomjuk, hogy szokjuk a rúgás/ütéseket, illetve szabad küzdelmet szoktunk még csinálni puszta kézzel (fegyver nélkül) és fegyveres küzdelmeket is csinálunk.

A taekwondo-t meg nem akarom abbahagyni, mert ott fog szépen kifejlődni a lábtechnikám, hogy megtanuljak szépen, dinamikusan rúgni, ráadásul a nyújtottság is elengedhetetlen. :D

2013. jan. 9. 21:41
 13/13 anonim ***** válasza:
Jól van te tudod jó edzést Douglas L. Wong-ot meg felejtsd el :)
2013. jan. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!