Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ezek a jing gong airsoftok...

Stalkerboss kérdése:

Ezek a jing gong airsoftok közül (g36c, g36k ras, g36k scope, g36, aug01, mp5sd6, ak 47tactical f, sgg552, g3) melyikek a lejobbak és a legpontosabbak? És a veterán airsoftosok melyiket ajánlanátok egy újoncnak? És melyik jó terepre és cqr-ra.

Figyelt kérdés

2012. okt. 14. 21:45
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
én az ak-t ajánlanám ;)
2012. okt. 15. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kösz a választ de miért pont az ak-t nem az a legpontatlanabb?Én annyira nem értek hozzá de nem a hop up kamra meg a csőhosz a fontos?
2012. okt. 15. 23:32
 3/12 anonim ***** válasza:
árban szerintem olcsóbb,mint a többi,és annyit nem számít a belseje... Én nem hallottam,hogy rosszab lenne. ;)
2012. okt. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Kösz a választ de engem ezek közül az ár nem érdekel és itt olvastam róla: [link] .Itt az írták hogy a g3 a legpontosabb csak kiváncsi voltam hogy aki már többször játszott és lőt ezek közül párral,hogy ezekről mi a tapasztalata?
2012. okt. 16. 21:54
 5/12 anonim ***** válasza:

Hát a JG G36-nak ls variánsainak elég jó a hop-up kamrája, és aránylag ez miatt pontos is, de egyébként nagyon tré fegyverek az összeszerelés minőségében. Pár hónapja egymás után 3-at kaptam szerelésre, az összes vadi új volt de mindegyiknek volt valami hatalmas hibája (2 lenyomókar, 1 kapcsolókés)


JG MP5SD6. Hát ezek igen poénos fegyverek (ilyen volt még annó a legelső csak fix tussal), van bajuk elég rendesen. Maximum 2 évre tervezzél vele mert el szokott repedni a gearbox orra. De egyébként úgy normális fegyverek.


A JG AK-kal ugyanaz a baj mint a G36-al, nagyon tré az összeszerelés. Ha AK-t akarsz akkor mindenképp Cyma-t.


A többiről nincs tapasztalatom.


Egyébként ebben az árkategóriában szerintem a legjobb választás a Cyma M14/M14 Socom. Mostanság Cyma-éknál nagyon összeszedték magukat és baromi jó fegyvereket csinálnak.

A gearbox kialakításának köszönhetően nagyon teherbíró a mechanikája, a hop-up kamrája pedig maga az álom, és alkatrész is van hozzá elég. Egy hátránya van, hogy 1 méter körüli, így nem éppen épületbe való.


Én igazából egy Cyma Ak variánst ajánlanék neked.

2012. okt. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kösz a választ de én azt halottam hogy a cyma egyszinten van a jg-vel.És van különbség a cyma airsoftok között van olcsóbb vagy drágább?Én találtam egyet elég olcsón CYMA 028U AK47 RIS ez valami régebbi széria?Meg találtam egy drágábat egy aks-74u real wood-ot,ez a kettő közül melyik a jobb és a pontosabb?És tudna valaki tapsztalatott véleményt mondani a jg g3-ról meg a sgg552-ről?Főleg az sgg-ről mert ez nagyon megtetszett.
2012. okt. 18. 23:23
 7/12 anonim ***** válasza:

Valóban egy szinten van, csak kérdés hogy melyik fegyvereknél. Cyma-ba az AK, az M14-ek és az AEP pisztolyok a legjobbak


A JG állítólag pedig nagyon jó Steyr Aug-ot gyárt, bár még nem volt vele tapasztalatom.

2012. okt. 19. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én egy cyma 28al kezdtem, tökéletes kezdő fegyver, csak engem is megfertőzött az m4 láz és sikerült nagyon baráti áron vennem egy jg hk416-ot. De ha érdekel eladó az ak-m. A belsejében minden ki van cserélve (gearboxban), egy lipo akksit kell hozzá venni, vagy egy jobb nimh akksit mert azt nem tudok hozzá adni.
2012. okt. 19. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Kösz a választ és mennyiért tudnád eladni?Bár engem mém mindig a jing gong g3 meg a sgg552 érdekelne.
2012. okt. 19. 17:23
 10/12 anonim ***** válasza:
G36K az optimális szerintem. CQB és CQR fegyver is. Pontosságot csak a hosszabb csövek növelik, így megint a g36 vagy g36k jön szóba.
2012. nov. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!