Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Vannak itt parkour-os fiúk?

Vannak itt parkour-os fiúk?

Figyelt kérdés
2012. dec. 9. 12:48
1 2 3
 1/21 anonim válasza:
Én is parkouroznék, csak környékemen nincs hely, ahol lehetne :/
2012. dec. 10. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
Mért ti hol laktok?
2012. dec. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
én làny vagyok :D és csak édeklődöm..am budapesten :P
2012. dec. 11. 21:18
 4/21 anonim ***** válasza:
Mi is az a parkour.. én sem tudtam ezért rá kerestem: [link]
2012. dec. 14. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%
Nem, itt nincsenek, de ha felmesz a baleseti sebeszetre, talalsz par kezdot :D
2012. dec. 14. 03:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:

Nem, itt nincsenek, de ha felmesz a baleseti sebeszetre, talalsz par kezdot :D

Így van ahogy mondja a kedves előttem szóló....Ha jó a szervezeted miért akarod tönkretenni.Majd idővel megtanulod/játok mi is fontos az életbe,és abból csak egy van!

2012. dec. 14. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 hun46y3 ***** válasza:
74%

Én nem értek egyet a fentebbiekkel.

Miért tenné tönkre a szervezetet?

Ha valaki odafigyel, ismeri saját korlátait, képességeit, akkor ez nem egy veszélyes sport.

Komolyan, kockázatosabb volt ma az ónosesőben elsétálnom a suliig, mint nyáron egy hétig a panelok tetején ugrálni.

Meg lehet sérülni, igen.

Meg is lehet halni.

De ha nem nézek körül és úgy megyek át az úton, akkor elcsap egy autó.

Ez érvényes itt is. Ha valaki nem egyből a tizedikről akar hátraszaltóval leugrani, hanem az alapoktól kezdve, szépen megtanulja a dolgokat és gyakorol, figyel, nem hülye, akkor nemigen lehet gond.


Kérdésre a válasz: Igen vannak, én is foglalkoztam a dologgal, bár egy pár hónapja szünetelem, de nem hagytam abba :)

2012. dec. 15. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim válasza:
49%
Az átlagnál tovább és kitartóbban tudok futni és pár trükkel erőfeszítés nélkül tudok előre haladni bármilyen terepen... Nem gyakorlom sokat így télen, inkább nyáron szoktunk néha eljárni a barátokkal terepre, ugyhogy akár alapszintű parkourosnak is lehet minket nevezni. Am meg egyetértek abban h veszélyes sport, de a mai világban mi nem az? Otthon ülni és gyarapítani a s*ggeteket, bár ha nem mozogsz elhízol. Szval tökmind1 h veszélyes-e, aki normális, az úgyis az alapoknál kezdi :)
2012. dec. 16. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Szerintem a parkour rohadt jó sport. Exrtrém és ritkább..nagyon jó! Meg uu az ilyen fiúk *.*
2012. dec. 16. 17:55
 10/21 hun46y3 ***** válasza:
Miért érdekel? Szeretnéd kipróbálni?
2012. dec. 17. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!