Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Muhammad ali vs wladimir...

Muhammad ali vs wladimir klitchsko?

Figyelt kérdés
2012. dec. 17. 19:57
 1/9 anonim ***** válasza:
Klitschko ez nem is lehetett komoly kérdés.
2012. dec. 17. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, hogy Klicskó. Van köztük vagy 35 év.
2012. dec. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Elég lenne a botját elvennie...
2012. dec. 17. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
úgy értem hogy muhammad ali fénykorában le-e tudná verni most klitchsko-t? én szerintem ali győzne szoros meccsen mert jó a lábmunkája kimozogná klicskót úgy szúrná az egyeneseket stb..... de lehet hogy klicskó győzne nem tudom:(
2012. dec. 18. 07:04
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is úgy gondoltam hogy mindketten a fénykorukban, de így se lenne esélye Alinak. Ez olyan mintha az Aranycsapat játszana a mai Barcelona ellen. Hiába voltak jók 60-65 évvel ezelőtt ez idő alatt annyit változott a sport hogy mára esélytelenek lennének.
2012. dec. 18. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Nikinyuszi válasza:

Sziasztok!


A Wladimir Klitschko nagyon elhivatott,de iskolázatlanul bunyózik,lábmunkája nincs.

A Lengyel Mariusz Wach elleni "csatájában" a fentiek világosan látszanak.

Ali egy legenda....nem is lehet Őket összehasonlítani,és nem is kell,mert mind a két sportoló más,technikában és szívben is. (Inkább nekünk Magyaroknak azon kellene elgondolkozni, hogy a mi utánpótlásaink meccsén olyan emberek döntenek(pontoznak) akiknek köze nincs az ökölvíváshoz,sőt olyan szinten tanulatlan tuskó némelyik,hogy az már felháborító. Egy gyorstalpalót letesz és már ülhet is be a ring mellé dönteni.....szégyen.

Más: Kellemes Ünnepeket Kívánok Mindenkinek!

Niki

2012. dec. 20. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ali.
2012. dec. 22. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Klitchskonak abszolutt nincs mozgása Ali ha fénykorában lenne ez a mecs olyan lenne mind amikor Muhammad Ali ment a bajnok Sonny Liston ellen.Ali körbetáncolná 6-8 mente körül Ali támad-bal,bal,jobb egyenes,balhorog Klitchsko foldon biró+12345678910 Ali nyer
2013. jan. 3. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Vegyük alapul Ali 60 as évekbeli formáját. Ali 192 cm magas volt, kb 100 kg. mindkét Klicskó magasabb volt nála, meg egy kicsit nehezebb. De ez minden. Ali ma is minden idők leggyorsabb nehéz sulyu boxolója, elképesztően gyors, sokkal alacsonyabb súlycsoportbelieknél is gyorsabb. Elképesztő reflexei voltak. Alit a 60-as években megszorítani se tudták, sokszor megütni sem, nemhogy kiütni. Ennek ellenére kétszer kapott egy egy pofont, amitől a földön találta magát. Ugyanis szeretett bohóckodni, ezért elszámolta magát. Utána viszont felkelt és percek alatt elintézte ellenfelét. Ali vs. Klicsko? Wladnak esélye sem lenne, azt se látná, hogy honnan jön a pofon.
2018. jan. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!