Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » A Zöld jumbo mellé myomax...

Brainstorming kérdése:

A Zöld jumbo mellé myomax ajánlatos?

Figyelt kérdés
Ha igen akk meik?? myomax,myomax hardcore?

2012. dec. 24. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem. Minek két tömegnövelő, mit akarsz vele?

Tömegnövelőt CSAK edzés után fogyasztunk, más napszakban ne vigyünk be gyors ch-t.


De a Zöld Jumbo helyett jobban járnál egy tejsavóproteinnel, amihez edzés után rakhatsz gyors szénhidrátot, és plusz kiegészítőket (kreatin, glutamin pl.) úgy hogy az arányokat te lövöd be.

2012. dec. 24. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A zöld jumbo az felejtős még egy nem hízékony embernek is.


Szerintem olyan tömegnövelőt vegyél amiben a fehérjetartalom több, mint 30%. Több ilyen is van, pl.: Pro nutrition gfx8, Volumass35, Jumbo prof., dymatize hi protein gainer, Vip body deluxe all in one 2.0, Isomass extreme gainer. Gaspari real mass, BSN true mass, stb..


De még inkább vegyél egy jó tejsavóproteint és ahhoz tegyél edzés után 40-50g gyors szénhidrátot, pl dextrózt, vitargo-t, supercarb fast-ot, stb.

Így reggel a zabpehelyhez is tisztán (gyors ch nélkül) tudod tenni a proteint a zabpehelyhez, illetve bármikor napközben összetett szénhidrát menjen a proteinhez. Tömegnövelőt, illetve gyors szénhidrátot csak edzés után kellene alkalmazni, mivel csak itt van célja és értelme a cukrok bevitelének. Máskor nem kellene csesztetni az inzulinrendszert.


És eleve minek két tömegnövelő??

2012. dec. 24. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat nem két tömegnövelőt akartam csak választani a kettő közül de hülyén írtam bocsika xdd am meg nekem a jumbot ajánlották+creatort+multi vitamin pack ot tudnátok esetleg egy jó tejsavó proteint mondani,ami nektek bevált?
2012. dec. 24. 18:19
 4/8 dirtboy ***** válasza:

vpx syngex,sillmass 6:3:1 jó lesz ha meg futja whey c6ra akkor azt.

kreatinnak stillmass monohidrátját ajánlom vagy a dimatyze micronizedet.

2012. dec. 24. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Így van, ezek kitűnőek. Nekem pedig most ez van és nagyon megéri:

[link]

2012. dec. 24. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszi montez esetleg facebookon kommunikálhatnánk+érdekelne kép is hogy mit dobott rajtad:)
2012. dec. 24. 18:28
 7/8 anonim ***** válasza:
"Mit dobott rajtad..." haversrác, Te sajnos még nem vagy tisztában a táplálékkiegészítő fogalmával, nem akarok rosszindulatú lenni, de feltételezem étrended sincs. Ha tévedek, elnézést! Bocsi az offért...
2012. dec. 24. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Oks akkor tisztázom hülyénírtam le az egészet karácsonyvan nincs itt az eszem,de Monteztől megkaptam a választ így már kész az egész csak arra voltam kíváncsi jumbo-hoz mi a jó vagyy esetleg jumbo+myomax de rájöttem a hülyeségemre de nemjavítottam,mert kaptam választ:)
2012. dec. 25. 00:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!