Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Lean Boss-ról vélemények?!

BmwM3girl kérdése:

Lean Boss-ról vélemények?!

Figyelt kérdés

Sziasztok! 18éves lány vagyok, 1éve mocorgok a testépítés világában. Egyenlőre még tömegelés van, de hamarosan keződik a szálkásítás. A következő összeállítást találtam ki:

Adipokill, Lean Boss, BCAA, protein (esetleg még karnitin), na meg persze mellette a multivit+porcerősítő. Jó lesz ez így, vagy változtassak valamit? A Lean Boss-t saját tapasztalatokból még nem ismerem, de páran nagyon ajánlották. Esetleg vlkinek vlm vélemény róla?


Előre is köszönöm a válaszokat!


2012. dec. 28. 00:39
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

Nem próbáltam, de az összetétel alapján diétában segíthet az izomtömeg megőrzésében, ami naturál testépítésnél különösen fontos. L-karnitin az mehetne még (írod is) edzés előtt fél órával 2g.

Edzés után protein + BCAA. Utóbbi mehet edzés előtt is, sőt alatt is. Ha jó a szálkásító diétád, akkor ennek működnie kell.

2012. dec. 28. 05:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Scitec ezen belül lean Boss-t én sem használom.

http://www.gyakorikerdesek.hu/sport-mozgas__egyeb-kerdesek__..



Ami tény szálkásítás esetén:

- hozzáadott szénhidrátot nem tartalmazó protein,

- megnövelt EAA - BCAA - L-leucin - HMB bevitel

Nem biztos, hogy a csili-vili dizájner erre a megoldás, akkor amikor olcsóbban megveszem ezeket az alapaynagokat, hozzáadott cukor, szénhidrát nélkül, jóval olcsóbban, és magam dobom össze.

- carnitin

- esszenciális zsírsavak.

2012. dec. 28. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Köszönöm a gyors válaszokat!

Igen, még ezt is kérdezni szerettem volna, hogy melyik gyártó termékeit lenne érdemes venni, amely árban és minőségben is azért elfogadható. Eddig scitec termékeket használtam, de kb. anyagi csőd. Néztem BCAA-t az Aminostartól, ami egész jó árban volt, de nem szeretnék zsákbamacskát venni.

2012. dec. 28. 08:43
 4/18 anonim ***** válasza:

Lényeg, hogy ne kapszulás gazdaságtalan drága cuccot vegyél, hanem port. Így a legolcsóbb, de figyelni kell ,hogy ne legyen felhígítva pl dextrózzal.

Én ezeket ajánlom:

[link]

2012. dec. 28. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Húúh Köszi! :)
2012. dec. 28. 09:10
 6/18 anonim ***** válasza:

Vannak még gazdaságos megoldások:

[link]

[link]

[link]

[link]

[link]

2012. dec. 28. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

BCAA-t az Aminostartól


ez melyik?

2012. dec. 28. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Az Aminostarnak rengeteg terméke van sok webshopban, csak kb sehol nem lehet őket rendelni, ezzel vigyázni kell.


Te 'stépítő lány pedig hajrá! :D

2012. dec. 28. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
A lean boss be lett vonva úgyhogy én másik termék után néznék a helyedben
2012. dec. 28. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
No csak már ezt is bevonták?
2012. dec. 28. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!