Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Milyen airsoft mesterlövész...

Milyen airsoft mesterlövész lövész fegyvert ajánlanátok itthonra?

Figyelt kérdés
Én valamilyen springesre gondoltam nem fontos hogy túl erős legyen(500fps felet) az a lényeg hogy olcsó legyen és ne menjen tönkre. Célba lövésre használnám.

2013. jan. 4. 13:12
 1/9 dirtboy ***** válasza:
50%
pusztán érdeklődésből kérdezem hogy miért nem légpuskát veszel otthonra célba lövésre?
2013. jan. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
0%
vízipisztoly
2013. jan. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Mert ha megtetszenek az airsoft fegyverek akkor lehet veszek

normális aeg és azzal már lehet játszani is. Viszont a légpuskával nem ez az ok.

2013. jan. 4. 14:06
 4/9 anonim válasza:
szerintem menj el egy játékra és ott bérelj airsoft fegyvert, ott láthatod hogy mennyire tetszik, illetve megkérhetsz másokat is hogy egy kicsit kipróbálhasd az övéjüket... aztán amilyen tetszik olyan típusút veszel, de szerintem mindenképpen érdemes előtte neten utánanézni. csak írd be google. és szerintem nem érdemes egyből airsoft mesterlövész fegyvert venned, majd ha már meguntad aeggel. de persze te döntesz. ahol én olvastam airsoftról anno és sokat megtudtam, az a hobbilovesz.hu tudástára. jó olvasgatást ;)
2013. jan. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

az Airsoft nem célba lövésre való... szerintem.. De szerintem más is ezt mondaná...

Én is légpuskát ajánlanék otthoni célbalövésre, az sokkal pontosabb! És jóval olcsóbb...

De ebben igazatok van, hogy elmész játékra, mert ott általában van tapasztalat!

De ha kezdő vagy semmiképp sem ajánlok Sniper airsoftot, ezt más oldalakon is megmondták.

Kezdésnek egy MP5 az ajánlatos, mert olcsó, jó, gyakorló puskának meg tökéletes! És persze strapabíróbb! aztán majd ha kezdesz ráérezni, akkor már jöhet a következő szint! sok sikert!

2013. jan. 5. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Jakus Tamás ***** válasza:

Egyet kell értenem a többiekkel. Ha csak otthon akarsz néha néha célba lőni akkor egy légpuska sokkal olcsóbb és jobb döntés lenne. Az is igaz hogy ha még nem voltál airsofton akkor előbb próbáld ki, és csak utána ruházz be fegyverbe.

De térjünk a lényegre.

A&K SZVD Dragunov.

A lehető legjobb, legstrapabíróbb fegyver.

Nem túl drága sőtt az airsoft centrumban 50Eft körül mozog egy teljes dragunov szett. De ha karbantartod és vigyázol rá nagyon hosszú ideig fogod használni.

2013. jan. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Balint@! válasza:
Én csak annyit fűznék hozzá ehez a dologhoz hogy én nem értek eggyet a töbiekel mert az igaz hogy a légpuska az olcsóbb de a lövedéke az ólom és az ólom mérgező és amugyis az airsoftnak a tölténye az a fehér BB golyó és olcsóbb és már lehet kapni bio BB gyolyókat amit ha kilösz az udvarra akkor 1 év és 2 év között lebomlik és nem szennyezi a környezetet. De térjunk akkor a lényegre...Az egyik módszer hogy csinálsz házilag elmondanám hogy kell és az ha házilag csinálnál akkor kijönne kb. úgy 3-4 ezer forintból és erőset is lőne de ha nme akarsz házilag ja de ha házilag csinálnál akko rugy nézne ki mint egy rendes airsoft mesterlövész... na de ha nme akarsz házilag akkor vegyél de ha rugósat veszel akkor nem fog 500 fps-t lőni de ha gázosat veszel az viszont fog..De ha gázosat veszel akkor az jóval drágább de én azt javasolnám hogy csinálj házilag leírnám neked hogy hogyan kell megcsinálni és leis rajzolom elmondom a lényegét majd az e-mail odra elküldöm ha megadod....De elöször majd ir vissza kedves kérdező!..
2013. jan. 6. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Nundyka94 válasza:
nekem lenne 470fpses puskám eladó
2013. aug. 19. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Kb.mennyi pénzt költenél rá?
2013. dec. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!