Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » 13 éves vagyok és elkezdenék...

13 éves vagyok és elkezdenék airsoftozni. Pesten XV. Kerben vagy máshol lehetne hasonló korúakkal?

Figyelt kérdés

13 éves vagyok és elkezdenék airsoftozni.Pesten XV.kerben

vagy máshol lehetne hasonló korúakkal?



2013. jan. 17. 18:27
 1/6 hun46y3 ***** válasza:

18 év alatt nem vehetsz, 16 év alatt mehetsz versenyekre. 16 és 18 között is csak írásos szülői engedéllyel.

Addig maradjon a COD meg a Battlefield.

2013. jan. 17. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kösz akkor várok még.(És persze codozok :D)
2013. jan. 18. 09:35
 3/6 anonim ***** válasza:

Elsonek igaza van. Viszont a csapatom egy tagjának az occse jár velunk játszani és eddig nem volt vele nagyobb gond. Szóval csak legyen egy jó csapatod aki válalja érted a felelosséget.

15 éves kor alattiaknak Szlovákiában, Zsolnán (Žilina) szerveznek játékokat. Azt hiszem az a feltétel, hogy legyen veled egy szulo, és írásos engedéjed is legyen tole. Nagyon tuti ott a pálya. Tudom, messze van, de érdeklodj, hogy a kornyékeden van-e ilyen lehetoség.

2013. jan. 18. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Én 15 évesen kezdtem el. Ugyan nem mehettem minden versenyre csak úgy kb. évente 2-4 alkalommal, megérte. :)

Sokkal nagyobb tapasztalatom van így, mintha 16 éves fejjel kezdtem volna el. NA, türelmetlen típus vagyok :)


Nézz utána, hátha van olyan hely ahol engednek játszani, ha engednek CSAK MEGFELELŐ védőleszerelésben!

2013. jan. 19. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim válasza:
Csak ha lesz majd airsoft-od nagyon vigyázz hogy pl az utcán ne lövöldözz vele ,ne lőj meg olyat akin nincs védő felszelés na meg civilt végképp ne (akár havert se ha nincs rajta védőfelszerelés) és ez a civilt ne vagy havert se lőj meg poénból se mert ha pl feljelent mehetsz a rendőrségre és nem csak a fegyvernek lőttek ,de szerintem az AS ezés is.
2013. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Meg tartsd be a szabályokat amikor játszhatsz.

Rám úgy lőtt egy emberke, hogy nem tartotta be a 20 méteres sniper szabályt és a fejlövésre vonatkozót se vette figyelembe. Nagy balszerencsémre akkor nyitottam a számat kiáltani társaimnak, a golyó be a számon egyenesen a szájpadlásra ahova befúródott a BB. Játékról azonnal szájsebészetre kellett menni... remek. >:[

Gondoltam megosztom elrettentő példám.


TARTSD BE A SZABÁLYOKAT, HOGY NEKED ÉS MÁSNAK SE LEGYEN BAJA!!!! ;)

2013. jan. 24. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!