Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Szerintetek nehéz snowboardozni?

Szerintetek nehéz snowboardozni?

Figyelt kérdés
normális válaszokat,pl.hogy mennyi időbe telt ,mig megtanultál, sokat estél,nehezen ment,mennyi idő alatt lehet megtanulni..

2013. jan. 17. 22:01
 1/5 anonim válasza:
Nekem nem tartott sokáig! pár nap intenzív gyakorlás és jó lessz! Először tanulj meg rajta egyensűlyt tartani! Keress hosszú nem meredek lejtőt és ha lehet akkor próbálkozz először nagy hóba h amikor esel ne üzsd meg magad! Eleinte az egyensúly tartás meg egyáltalán amíg ráéreztem addig estem én is ábár nem igazán mondanám esésnek inkább seggreűlés volt de volt olyan h a deszka kifordúlt alólam szóval vigyázz a hátúl levő lábadra figyel h ne kerűljön melléd ha csak nem fékezni akarsz mert nagyhóban is meg máshol is megakad és előre esel!!Remélem segítettem kérdezz még bátran és válaszolok!
2013. jan. 19. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Dogmatix91 ***** válasza:
Engem kezdésnek felvittek egy hely tetejére, kb fél óráig jöttek velem, elmagyarázták/megmutatták, hogy mit hogyan kell csinálni, mire figyeljek stb. és ott hagytak :D 1 nap alatt a hegy közepéig tudtam lejönni, másnap már sokkal jobban ment, de az elején sokat estem, főleg amikor már kicsit bátrabban mentem. Szerencsére snowboard kesztyűm van (ebben van protektor), ezért az esések alatt se a csuklóm, se a tenyerem nem fájdult meg. Sokan akik maguktól tanulnak hátra dőlnek, mert úgy látják a filmekben, de ez csak szűzhóban jó. Én egyébként nagyon élveztem a tanulási fázist is (nem mintha most profi lennék), de nagyon elfáradtam minden nap végére testileg és agyilag is :D
2013. jan. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Én is élveztem a tanulást december óta ugratni is megtanultam és lassan 360 is megy! Csak mostanába rákaptunk a haverommal az erdőre járással szóval általában csak lesiklunk egy nem sűrű fás helyen a mellettünk levő "hegyen" és ezért érdekelne h hova könnyebb tenni az egyensúlyt
2013. jan. 24. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Hopsz ezt nem ide akartam bocsi!Elnéztem:D
2013. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
4-5 nap.Elején sokat estem de most már szinte alig. Kell hozzá lábmunka.Én kevésnek érzem hozzá a lábamat. EL is megyek edzeni ha vége a szezonnak.
2013. febr. 22. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!