Kezdőoldal » Sport, mozgás » Téli sportok » Ha 7 éve síelek akkor nehéz...

Ha 7 éve síelek akkor nehéz lesz megtanulni snowboardozni? 16\L

Figyelt kérdés

2012. dec. 30. 21:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Még ha annyi köze is van a kettőnek egymáshoz, hogy havon csúszik, akkor sem feltétlen nehéz. Persze előny ha gördeszkázol, de semmivel sem könnyebb megtanulni, függetlenül attól, hogy síelsz-e. Sokan azt mondják, könnyebb és jobb a síelésnél, és nem lehet "csúnyán" boardozni, míg síelni igen. Aki egyszer áttért, sosem ment vissza lécre siklani, viszont engem semmi sem fog eltántorítani, tehát ki sem próbálom. :D
2012. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Dogmatix91 ***** válasza:
Nehéz lesz :D Meg kell szokni, hogy nem lapon csúszol, hanem élen. Az elején sok esésre számíts, én amikor tanultam akkor a tökélyre fejlesztettem az esési technikámat. Nyugodtan vágj bele mert bizonyos szempontokból élvezetesebb, mint a síelés, de én még mindig jobban szeretek síelni :)
2012. dec. 30. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Láttam már olyat is aki, több év sízés után 2 nap alatt tanult meg boardozni és sokkal jobban ment már akkor, mint aki egyből boarddal kezdte és ment már vele 2-3 szezont is. Szóval ez egyénfüggő, de nem nehezebb, ha síztél, szerintem inkább könnyebb.
2013. jan. 1. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
A snowboard sokkal elvezetesebb. De mielott nekikezdenel, szerintem szerezz be valami fenek- meg terdvedot, mert az enyem amikor nekikezdtem tonkrement. Amugy nem nehez, figyeld masok hogy csinaljak :) Sok sikert
2013. jan. 3. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
én soha nem síeltem és 2. napon már egész jól ment a boardozás, szóval szerintem amúgy sem nehéz.:))
2013. jan. 8. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
síről nehezebb áttérni, mintha alapból azzal kezdted volna, de annyira nem vészes :) én 1 nap alatt megtanultam nagyjából menni, csak készülj fel, sokat fogsz esni :D annyi a nehéz benne, hogy meg kell szokni, hogy az éleken mész, meg az elején kicsit félelmetes, amikor a kanyarban hagyni kell begyorsulni a deszkát.de ha egyszer ráérzel sokkal jobb mint a sí :)
2013. jan. 9. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

1. Nee én 11 éve síelek 5 éve snowboardoztam megtanultam és vissza tértem a síekéshez! :)

Am szerintem a snowboard könyebb

2013. febr. 12. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!