Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Hogy álljak neki rally autó...

Atika04 kérdése:

Hogy álljak neki rally autó építésének?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok és lenne is rá anyagi fedezet, hoyg elkezdjem, de a vakvilágból nem lehet csak ugy összerendelgetni mindenféle alkatrészeket, mert szerintem káosz lenne.

elsősorban tereprally-ra gondoltam

egy régebbi tipusu toyota hilux 4runner 2,5 TD -autót szeretnék átépíteni



#rally #autóépítés #rally autó #rallyverseny #tereprally
2013. jan. 22. 12:08
 1/4 Takumi ***** válasza:
Szekvenciális váltó, felfüggesztés, Fékek, külső burkolat csere könnyebbre. Pár milliót számolhatsz. És nemírtam motorcserét.
2013. jan. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ígyvan, a motorcsere sem lesz olcsó mulatság.

Én felkeresnék ehhez egy szakembert, egyedül, főleg ha az ilyesmiben nincs túl sok tapasztalatod, rizikós belevágni.

Ő segít mindenben, sok olyan dolog van, amit szerintem egyedül nem nagyon lehet kivitelezni, ilyen egy komplett váltó-motorcsere.

Még utána a műszaki vizsgát is meg kell hozzá szerezned, ott sokszor elbukik a dolog, ha valami nincs rendben.

Sok jó szakember van, igaz őket is meg kell fizetni. Ehhez jön még az alkatrész, stb. Nem olcsó mulatság bőven lehet milliókban gondolkodni.

2013. jan. 22. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
ezt a közlekedés--> autók, motorok témába tedd fel, de szerintem nézz szét a racing-bazar.hu oldalon, illetve ha van lóvé, keress fel egy olyan céget, akik ilyesmivel foglalkoznak
2013. jan. 22. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a válaszokat

viszont amatőrnek kezdő autónak nem elég az a mtoor a mi a kocsiban van? kis alakítgatással azért van erő benne. mert egy GM versenymotor kb. 3millionl kezdődik

meg még az érdekelne hoyg ez a kocsi hátul merev hidas, az átalakítható független felfüggesztásre? így sokat lehetne nyerni a hasmagasságon

2013. jan. 23. 09:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!