Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Ki melyen harcművészetre/küzdő...

Ki melyen harcművészetre/küzdősportra jár mikor kezdte, mi erre a jellemző?

Figyelt kérdés
Kort is írjatok és nemet is.

2013. jan. 22. 13:01
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
milyen - bocs a helyesírási hibáért.
2013. jan. 22. 14:50
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Üdv. Japán Ju Jitsu-ra járok. Körülbelül 3 éve csinálom folyamatosan. Az jellemző rá, hogy komplex. Vannak benne ütések-rúgások, esések, dobások, fojtások (mint a judo-ban), ízületi feszítések, rögzítések, elvezetések (mint az aikido-ban) továbbá földharc és fegyveres technikák is. Önvédelemre, közelharcra nagyon jó, mégis érzi közben az ember, hogy egy évszázados hagyományokkal rendelkező szamuráj harcművészetet tanul. Sokféle harcművészetet kipróbáltam már, és mindegyik hihetetlen a maga módján, de én ebben találtam meg az utam.

18/f

2013. jan. 22. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Nagyon szép jellemzés és bemutatás egyben.

Egy zöld pacsit kapsz jutalmul.

2013. jan. 22. 20:59
 4/11 anonim ***** válasza:
91%
Bazz, ettől a kommentől most tisztára az oviban érzem magam :D
2013. jan. 22. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Csak vicces kedvemben vagyok
2013. jan. 22. 21:25
 6/11 anonim ***** válasza:

(Nem tudom hogy él-e még a kérdés de ez nem tar vissza ;) ) Én jelenleg japán ju-jitsu-t tanulok, ezt nem mutatom be mert már megtörtént, de előtte Shotokan karatéztam. A Karate szerintem elsősorban alapozásra és/vagy versenyezni, önvédelemre tapasztalataim szerint gyenge. Főbb jellemzői a sokfajta technika (védekezések, ütések, rúgások, csapások). Ahova én jártam az egy kifejezetten versenykarate volt sajnos :/ és pont emiatt rengeteget formagyakorlatoztunk (Katáztunk), ugyanakkor ezzel egy jó alapot lehet elérni. Ja hogy mikor: 5 évig karatéztam és 4 éve ju-jitsuzom, a kettő közt olyan másfél év kihagyás van.


19/F

2013. febr. 23. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
nagyon is él mindennap nézem írjatok nyugodtan és köszönöm.
2013. febr. 23. 21:49
 8/11 anonim válasza:
Kung Fu-zok, és két éve, és 12 éves vagyok.Amióta elkezdtem, nem tudom abbahagyni. Bár néha nagyon ki tud fárasztani, de megéri, mert tanulhatsz önvédelemet, és erősít. Pl: még nyáron, amikor el kezdtem tanulni 46 kiló voltam. Most fogytam vagy 3 kilót, és sokkal izmosabb lettem. Megéri járni. :))
2013. márc. 2. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Én is kung fu-zok 3 stílust csináltam eddig és most úgy döntöttem ezt már nem fejezem be, de azért az se mindegy, hogy milyen kung fu.

Te milyen kung fu-t gyakorolsz?

Mert az olyan mintha azt mondanád küzdősportolok.

2013. márc. 2. 19:49
 10/11 rostas martin ***** válasza:
en 5 evig jujutsutam es kick boxoltam de most elkezdtem karatezni
2013. márc. 2. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!