Kezdőoldal » Sport, mozgás » Extrém sportok » Calisthenics edzéshez tudtok...

Calisthenics edzéshez tudtok jó szabadtéri "játszó"tereket Budapesten, ahol jó korlátok, húzódzkodók vannak?

Figyelt kérdés

Az is érdekelne, hogy vannak-e ilyen jellegű csoportosulások, társaságok, akikkel motiválni lehetne egymást, együtt edzeni szabad téren?


Ha igen, akkor mi a tapasztalat, nem bámulnak meg az emberek? (ez nem külföld, ahol az ilyesmi természetes lenne)


Ismertek esetleg edzőt, aki segítene elkezdeni ezt a sportot?


Vagy ezt mindenki csak ilyen magányosan nyomja otthon, vagy az edzőteremben? Jó lenne ezt társaságban végezni, mint ahogy a youtubon látni.


Nekem ebben direkt a társaság, a szabadtér tetszik (freestyle-os, a kondi terem hangulata nem igazán motiváló számomra)


kösz ha megosztod tapasztalataidat velem.



2013. jan. 23. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:

Hali

Facebookon van 2 nagyobb ilyen csoport is.

Nem találkoztál még velük?

Videókat rak fel a fejlődésükről emberkék, meg kérdéseket, gyakorlatokkal kapcsolatban, közös edzések is vannak, idén lesz a 2. street workout találkozó is.

Nagyon sok erre alkalmas hely van Pesten. Ott ezekről is találsz térképet is meg fényképet is.

Az meg természetes hogy az emberek megbámulnak néha, főleg ha csinálsz egy muscle up-ot, vagy back lever-t vagy front lever-t vagy bármit amit képtelenségnek tűnik az átlagember számára.

2013. jan. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Ez az a két csoport amit írtam:

[link]

[link]

2013. jan. 23. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszi!


én ezt találtam

[link]

2013. jan. 23. 22:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Na ezt meg én nem ismertem :) köszi :)
2013. jan. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!